Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

25.5.2013 , 17:0027. kolo Okresní přebor
Roveň - Přelovice  1:3 (1:2)
 Góly:   Malý Mich.2   (06´,29´)   Asistence:   Šprync A.1   (06´) 
   Šprync A.1   (80´)     Kaderka1   (29´) 
      Blažek B.1   (80´) 
ŽK: 0:0   ČK: 0:0    (Branka soupeře: 21´)
Diváků: 40     Rozhodčí: Hamrník    Asist.rozh.: Bém  ,   Cirkl  
Sestava-známky:
Malý Mich.7 Řehák7
70´Blažek B. 7  
   
Šprync A.7 Zelinka7 Vohralík P.7 Šprinc R.7
   85´Mrštík J.-
       
Kaderka7 Khun7 Pilc7
     
Bidlo7
 
Šimák R.7
Trenér: Kučera
V minulém kole jsme šesti brankami vyprovodili z našeho trávníku tým z Nemošic. Duševně posíleni tímto vítězstvím jsme vyrazili na půdu Rovně, kde jsme si v případě zisku tří bodů mohli zajistit příslušnost v okresním přeboru i pro příští sezónu. Trenér Kučera ale musel řešit několik otazníků v sestavě. Zejména pak musel zacelit díru po zraněném kanonýru Hačkovi.

Do zápasu jsme vlétli aktivně a domácí hráči zpočátku nevěděli, kde jim hlava stojí. Již v 6. min. po přihrávce od Zelinky poslal míč zpětně na Malého A. Šprync. Hlavičku Malého si nešťastný domácí stoper Melc srazil do vlastní branky - 0:1. Po vstřelené brance jsme byli herně aktivnější, ale převahu jsme nedokázali přetavit v další gól, za což jsme byli potrestáni. Ve 20. min. vyrazil stoprocentní gólovou střelu domácích na roh brankář R. Šimák. Z následného rohu vyrovnal hlavou nejvyšší hráč na hřišti, domácí Mikuláš, na 1:1. Po inkasované brance jsme se opět chopili herní taktovky my. Ve 29. min. po přihrávce od Kaderky strhl střelou na bližší tyč Malý opět vedení na naši stranu - 1:2. Ve 40. min. podnikl po přihrávce od Zelinky útok do domácí obrany A. Šprync. Jeho střelu na bližší tyč však domácí brankář Baláš bravurním zákrokem vyrazil.

Od začátku druhé půle jsme se dlouho nemohli dostat do tempa a naše hra postrádala přesnost. První pořádnou střelu vyslal až v 55. min. na domácí branku Řehák, ale to bylo z naší strany opět na dlouhou dobu vše. V posledních deseti minutách oživil naši hru Blažek, který v 80. min. našel nádhernou přihrávkou z levé strany A. Šprynce, který zvýšil na 1:3. Domácí mužstvo vsadilo ke konci utkání všechny síly do útoku, ale to mu úspěch nepřineslo. Naopak zvýšit mohl v 90. min. ještě Mrštík, který ale poslal hlavou míč, po centru od Blažka, vedle domácí branky.

Ze hřiště Rovně jsme si zejména po výborném výkonu v prvním poločase odvezli zaslouženě tři body a zajistili si klid před posledními třemi zápasy v soutěži.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin