Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

2.6.2013 , 17:0028. kolo Okresní přebor
Přelovice - Dříteč  4:4 (1:3)
 Góly:   Malý Mich.1   (30´)   Asistence:   Malý Mich.1   (63´) 
   Řehák1   (63´)     Hladík L.1   (81´) 
   Khun1   (72´)     Blažek B.2   (72´,81´) 
   Zelinka1   (81´)    
ŽK: 0:2   ČK: 0:1    (Branky soupeře: 9´, 34´, 39´, 77´. Po skončení zápasu ČK pro hráče hostů.)
Diváků: 60     Rozhodčí: Bém  8  Asist.rozh.: Hrdý  8,   Baracz  8
Sestava-známky:
Blažek B.8 Malý Mich.7
85´Hačko - 70´Hladík L. -
   
Šprync A.7 Zelinka7 Vohralík P.7 Řehák9
 89´Čapek-  
       
Šimák R.6 Khun7 Pilc7
     
Bidlo7
 
Rejduga A.6
Trenér: Kučera
Naši pokračují ve výborných výkonech a ze 4 po sobě jdoucích zápasů nasbírali 13 bodů! Tentokrát si na ně nepřišel ani kandidát na postup č. 1 - Dříteč. Za deštivého počasí se hrál parádní fotbal a 60 diváků si mohlo kochat na 8 gólech! Solidně řídící trojice rozhodčích Bém, Hrdý a Baracz si tak do svých análů mohla zapsat konečný výsledek 4:4.
Do zápasu vstoupila lépe Dříteč. Byla rychlejší iniciativnější a po právu se ujala i vedení. V 8. minutě si Rejduga neporadil se Spěvákovou standardkou a bylo to 0:1. V 15. minutě se Šorfa uvolnil ve vápně, ale Rejduga jeho střelu reflexivně vyrazil. V polovině prvního poločasu jsme se o slovo přihlásili i my. Frintu ale "pampeliška" Vohralíka nepřekvapila. To Rejduga musel ve 27. minutě vytáhnout excelentní zákrok po krásné kombinaci Spěváka, Šorfy a střílejícího Stejskala. Po půl hodině hry se nadechl k parádnímu sólu Malý a s klidem pokerového hráče proměnil na 1:1. Za 4 minuty vedl ale zase soupeř. To Jelínek i s pomocí své ruky si přihrál míč mezi naše beky a nedal Rejdugovi šanci 1:2. Vzápětí náš gólman spolu s Pilcem likviduje další průnik za naši obranu. Hrálo se nohoru a dolů. Ve 39. minutě unikl na druhé straně Šprync ale jeho střela jen rozchytala Frintu. Ve stejné minutě kopal Spěvák další standardku, míč jeho levačka dokonale zakroutila do šibenice a bylo to 1:3. Za další 3 minuty vytahuje ještě Rejduga střelu aktivního Stejskala a na oplátku Khun uzavírá poločas střelou po zemi, ale bez kýženého efektu. Poločas končí 1:3 v náš neprospěch.
Zkraje druhého dějství se dostal k úniku na pravé straně Malý, přesně našel ve vápně Zelinku, ale ten míč v ideální pozici nezpracoval. V 50. minutě zase tahá eso z rukávu Rejduga a likviduje střelu Kroupy. Za 4 minuty si nahrávku Malého mohl srazit stoper Hrůša do vlastní branky. V 63. minutě to už přišlo. Blažek rychle rozehrál aut na Malého, ten našel ve vápně Řeháka, který volejem snížil na 2:3. Za 3 minuty ale mohl soupeř vést zase o 2 góly, Stejskal dal naštěstí jen do tyče. Naši dál bojovali a v 72. minutě byli po zásluze odměněni. Na roh Blažka si parádně naskočil Khun a bylo vyrovnáno 3:3. Za dalších 5 minut, měl ale soupeř zase o branku navrch. Po rychlé kombinaci Šorfy a Stejskala zakončoval Kroupa na 3:4. V 81. minutě zahrával Blažek další roh. Tentokrát ho hlavou prodloužil střídající L. Hladík a na brankové čáře stojící Zelinka, čímsi pod svým pasem, ukončil gólový účet na 4:4.
Hrál se vskutku přeborový mač, s otevřeným hledím na obou stranách. Soupeř ukázal svoji vysokou kvalitu, ale naši se rovněž vytáhli k výbornému představení. Ve druhém poločase měl jejich výkon vzrůstající nasazení, tempo i střeleckou potenci. Poděkování patří celému týmu a drobné chybky divák ve struhujícím "kvapíku" již zapomněl... Příští neděli od 17:00 by to měl odnést celek Choltic.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin