15.6.2013 , 17:0030. kolo Okresní přebor
Přelovice - Přelouč B  1:0 (0:0)
 Góly:   Zelinka1   (46´pen)   Asistence:   Řehák1   (46´)
ŽK: 1:4 (Vohralík P.)   ČK: 0:2    (Soupeř dostal dvě červené karty v poslední minutě)
Diváků: 60     Rozhodčí: Klíma  6  Asist.rozh.: Hrdý  7,   laik Paclík  8
Bidlo7 Malý Mich.7
  63´Hačko 7

Blažek B.7 Řehák8 Vohralík P. 7 Pilc8

Šimák R.7 Khun7 Čapek7

Zelinka7

Rejduga A.7
Trenér: Kučera
Sezónu jsme ukončili domácí výhrou v derby s FK Přelouč B 1:0. Poslední zápas sezóny řídil Klíma za asistence Hrdého a laika Paclíka. Na zápas se přišlo podívat 60 diváků.

Za velkého tepla a sluníčka čekal každý poklidné tempo s vidinou bez problémů dohrát sezónu. Opak byl pravdou. Začalo se ve velkém tempu, s plným nasazením a šance na sebe nenechaly čekat. Do první vybídl Khun Malého, který si parádně zpracoval na prsa, ale místo střely nepřesně přihrál. V 5. minutě z vápna napřáhl "domácí" Koch, ale Rejduga byl na místě. Na konci první dvacetiminutovky si rukama pomohl Váša při průniku Bidla, ale píšťalka zůstala němá. Po půlhodině hry se zasekávačkou v šestnáctce uvolnil Malý, ale následná střela šla mimo. O 2 minuty později vzorově zaspolupracovali Čapek a Bidlo, ale na centr nedosáhl Pilc ani Malý. Stejně se vedlo na druhé straně soupeři po centru Kocourka. Ve 38 minutě Rejduga vyboxoval dalekonosný centr Kocha těsně před skákajícím Beránkem. V závěru poločasu ještě předvedli akci Khun, Bidlo a Pilc, ale střelu zablokoval Váša. Skóre tak zůstalo stejné jako na záčátku 0:0.

Duhý poločas pro nás začal, jak nejlépe mohl. Hned v jeho první minutě byl Duškem sražen pronikající Řehák a nařízenou penaltu následně proměnil Zelinka na 1:0. Za 5 minut na to na se dvakrát dostal do šance Koch. Nejříve po rohu byly jeho dvě střely úspěšně zablokovány, pak se ale protáhl po pravé straně mezi našimi obránci a jeho střela jen olízla tyčku Rejdugovi branky. Šance střídala šanci. Po spolupráci Řeháka a Pilce střílel Vohralík ale Marek Kryl. Následně Blažek z malého vápna přestřeluje jeho branku. Na druhé straně bravurně zasáhl Khun před řítícím se Kochem, který překypoval touhou vstřelit gól. Po hodině hry střílí Březina do tyčky a Beránek doráží naštěstí mimo branku. V 67. minutě parádně pronikl Bidlo po levé straně a Hačko jeho přihrávku dává do sítě, ale rozhodčí pro údajný faul gól neuznává. V 75. minutě po rohu Blažka hlavičkuje Khun, ale Marek reflexivně vyráží. Stejně raguje i Rejduga v následném protiutoku a hlavičce skákjících Slabého a Beránka. Pak ale přišla 90. minuta, která pokazila tento rušný mač. Nejdříve za podražení Řeháka v samostatném úniku vidí Váša ČK. Jeho potrestání neunáší Slabý a po fyzickém kontaktu s rozhodčím obdrží i on ČK. Na základě tohoto incidentu Klíma zápas končí.

Viděli jsme dramatické utkání, plné fyzického i emočního nasazení. Naši se se zápasem vyrovnali lépe a vítězstvím si pojistili svou pozici v horní polovině tabulky. Dodejme, že po jarních výkonech oprávněně, vždyť s prvními čtyřmi týmy okresního přeboru jsme 2x vyhráli a 2x remizovali. Děkujeme hráčům za kvaliní výkony a fanoučkům za stálou přízeň. Věříme, že obojí bude poračovat i v nové sezóně 2013-2014.