Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

14.4.2013 , 14:0011. kolo U8 - OP Přeloučsko
Přelovice - Lipoltice  5:2 (2:1)
 Góly:   Hendrych2      Asistence:  
   Doležal L.1       
   Novák Matě.1       
   Kvapil Jak.1       
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků:     Rozhodčí:   
Sestava-známky:
Pollák   -  Hendrych       Doležal L.       Novák Matě.       Kvapil Jak.       Mach       Chvojka       Panchártek J.       Zmek       Bártl       

Trenér: Doležal

V prvních dnech měsíce dubna stále ještě počasí ovládala paní zima a tak i malí fotbalisté museli ustoupit této mocnosti a zápas s Máteřovem, který měl otevírat novou sezónu, musel být přesunut na květen. Tréninků pod širým nebem také moc nebylo (pouze dva) a tak se dá říci, že se šlo přímo z tělocvičny do prvního mistráku.
Sezonu jsme tak zahájili zápasem proti silnému soupeři z Lipoltic a jakoby se počasí chtělo omluvit za svou nepřízeň z úvodu dubna, tak nyní nám připravilo pravý opak, sluníčko, bezvětří, prostě pravé fotbalové počasí.
Naše sestava postrádala pouze Ondru Nováka, který se stále ještě zotavoval po nemoci.
V úvodní třetině byl na naší hře vidět nesoulad hráče a míče s ještě ne dokonalou travičkou. Těch špatně zpracovaných nahrávek, slabých střel bylo dost. Soupeř toho také náležitě využil a šel celkem rychle do vedení. Postupem času však naši hráči začali přebírat otěže zápasu a když Filip svou dalekonosnou střelou převážil skóre utkání na naši stranu, byl vývoj utkání v našich rukou.
Pozitivem zápasu byl i výkon brankaře Adama. První zákrok nebyl z kategorie povedených, následovaly však velice důležité a povedené, které napomohly ke zrodu dobrého výsledku. A ani další hráči se nemusí stydět za svůj výkon, který měl stoupající tendenci a byl dobrou pozvánkou na další domácí zápas, který odehrajeme opět v neděli proti Bukovce.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin