Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

6.6.2013 , 16:3017. kolo U8 - OP Přeloučsko
Bukovka - Přelovice  1:7 (0:4)
 Góly:   Zmek2      Asistence:  
   Doležal L.2       
   Hendrych2       
   Kvapil Jak.1       
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků:     Rozhodčí:   
Sestava-známky:
Pollák   -  Zmek       Doležal L.       Hendrych       Kvapil Jak.       Chvojka       Doležal O.       Mach       Panchártek J.       Bártl       

Trenér: Doležal

Do posledního soutěžního zápasu v této sezóně jsme nastoupili bez Matěje, který se zotavuje po nemoci a Ondry, který plnil školní povinnosti. Hned od začátku jsme se jali dobývat soupeřovu branku, ale jak už to bývá, v zápasech s tímto soupeřem se nám nedaří zúročit naši převahu, tak i dnes jsme dlouho nedokázali překonat výborného brankaře Bukovky. Zadařilo se až úplně v konci prví třetiny, za to však hned dvakrát. Nejprve měl přesnou mušku Filip, který přesnou střelou k tyči nedal brankaři šanci. Hned vzápětí zužitkoval Kubovu nahrávku Dolík. Krátce po začátku druhé třetiny rozvlnil síť i Péťa, kterého napodobil opět Dolík.
Zajímavou akcí nás pobavili Kuba s Péťou. Kuba po levé straně zatáhl míč do pokutového území, kde přihrával nabíhajícímu Péťovi. Péťa střílí, ale střela se nepovedla a míč opět doputuje ke Kubovi, který pravděpodobně také střílí, bohužel se střela opět nedaří. Míč však letí k dobře postavenému Péťovi, který konečně uklízí míč do sítě a to dokonce hlavou. Byl to krásný gól.
I když jsme měli opticky i fakticky více ze hry, soupeř byl svými kontry velmi nebezpečný. Ale i my máme v brance skvělého brankaře a dnes byl Adam skutečně výtečný. Nebýt jeho zákroků, mohl se zápas vyvíjet trochu jinak.
Filipovým hlavním úkolem je obrana, jakmile se mu však naskytne nějaká ta možnost ke střele na branku, nenechá si ji ujít. Jedna z jeho několika tvrdých střel skončila za zády bezmocného brankaře.
Další velkou postavou byl dnes Kuba, který v tomto posledním kole Okresního přeboru dokázal vsítit již 50tý gól v této sezóně.

Dnešní zápas pouze potvrdil jasnou dominanci v soutěži, ve které naši kluci nenašli přemožitele. Ztratili pouze dva body za remízu v podzimní části sezóny a s jasnou převahou se tak stali vítězi Okresního přeboru Přeloučsko v sezóně 2012/2013.


 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin