Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

5.10.2013 , 16:009. kolo Okresní přebor
Chvojenec - Přelovice  1:4 (1:1)
 Góly:   Hačko1   (41´)   Asistence:   Hačko2   (55´,65´)
   Vohralík P.1   (55´)     Bidlo1   (65´)
   Řehák1   (65´)     Malý Mich.2   (41´,80´)
   Čapek1   (80´)
ŽK: 0:0   ČK: 0:0    (Branka soupeře: 16´)
Diváků:     Rozhodčí: OKR CR    Asist.rozh.: OKR CR  ,   OKR CR
Bidlo7 Malý Mich.7
87´Ledvinka -

Blažek B.7 Vohralík P.7 Řehák8 Hačko8
75´Šimák O.7 85´Šprojcar-

Šimák R.7 Khun7 Čapek7

Zelinka7

Rejduga A.7
Trenér: Kučera
V 9. kole okresního přeboru zajížděl náš "A" tým do Chvojence, kde se nám v posledních zápasech příliš nedařilo. Tentokrát nás však tabulkové postavení obou mužstev pasovalo do role favorita, což se především ve druhém poločase ukázalo a po zásluze jsme si odvezli 3 body.

Úvod zápasu tomu však příliš nenasvědčoval. Domácí hrající s větrem v zádech se uchylovali převážně k nakopávání dlouhých míčů, což nám dělalo problémy. V 16. minutě jsme navíc inkasovali. Po laciné ztrátě na naší polovině se dostal míč k M. Jedličkovi, který z "jedné" vysunul do sólo úniku Burkoviče, jenž podél vybíhajícího Rejdugy nezaváhal - 1:0. Naši byli jako opařeni a za chvíli mohlo být ještě hůře. Po dlouhém výkopu domácího gólmana propadl míč středem naší obrany až na vápno k volnému útočníkovi, který naštěstí nepřidal druhý gól. To byl ale poslední nebezpečný moment ze strany domácích a poté jsme začali iniciativu přebírat my. Vyrovnání přišlo chvilku před pauzou a domácí to po zbytek zápasu řádně zmrazilo. To Malý z levé strany svým typickým průnikem obešel několik domácích hráčů a předložil na zlatém podnosu volnému Hačkovi, který nemohl minout prázdnou branku - 1:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili velice aktivně. Již po několika minutách po centru Čapka netrefil hlavou osamocený Hačko, míč se odrazil na penaltu k Vohralíkovi, který zamířil o několik decimetrů vedle. To si však vynahradil v 55. minutě, kdy do prázdné branky "uklidil" milimetrovou přihrávku Hačka - 1:2. Za pár minut bylo ještě veseleji. Autové vhazování Hačka nezištně přenechal Bidlo na nabíhajícího Řeháka, který si posunul míč za domácí obranu a pelášil sám na brankáře. K překvapení všech si poradil jako zkušený mazák a domácího brankáře chladnokrevně obstřelil - 1:3. Následně měl stejný hráč další 2 šance, které však optimálně nezužitkoval. Poté ještě předložil tutovku Bidlovi, který zamířil těsně vedle. Domácí již v tuto dobu byli rezignovaní a smíření s porážkou. Tu jim ještě v 80. minutě navýšil Čapek, který ač "jednooký" (po úderu loktem měl oko modré a nateklé), usměrnil míč po centru Malého za záda domácího brankáře - 1:4. Poté se utkání již v poklidu dohrálo.

Za vcelku bezproblémového řízení trojice z Chrudimska, kde si pochvalu zaslouží nekompromisně mávající mladá slečna, jsme si po zásluze odvezli všechny body. Zejména výkon ve druhém poločase s řadou šancí byl líbivý a věřme, že v podobném duchu budou naši hráči pokračovat v dalších zápasech. Příště nás však nečeká nic lehkého - a to silný tým Starého Mateřova. Zápas se hraje v neděli od 16:00.