Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 18:00
pátek - 18:00
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

5.10.2013 , 16:009. kolo Okresní přebor
Chvojenec - Přelovice  1:4 (1:1)
 Góly:   Hačko1   (41´)   Asistence:   Hačko2   (55´,65´) 
   Vohralík P.1   (55´)     Bidlo1   (65´) 
   Řehák1   (65´)     Malý Mich.2   (41´,80´) 
   Čapek1   (80´)    
ŽK: 0:0   ČK: 0:0    (Branka soupeře: 16´)
Diváků:     Rozhodčí: OKR CR    Asist.rozh.: OKR CR  ,   OKR CR  
Sestava-známky:
Bidlo7 Malý Mich.7
87´Ledvinka -  
   
Blažek B.7 Vohralík P.7 Řehák8 Hačko8
75´Šimák O.7 85´Šprojcar-  
       
Šimák R.7 Khun7 Čapek7
     
Zelinka7
 
Rejduga A.7
Trenér: Kučera
V 9. kole okresního přeboru zajížděl náš "A" tým do Chvojence, kde se nám v posledních zápasech příliš nedařilo. Tentokrát nás však tabulkové postavení obou mužstev pasovalo do role favorita, což se především ve druhém poločase ukázalo a po zásluze jsme si odvezli 3 body.

Úvod zápasu tomu však příliš nenasvědčoval. Domácí hrající s větrem v zádech se uchylovali převážně k nakopávání dlouhých míčů, což nám dělalo problémy. V 16. minutě jsme navíc inkasovali. Po laciné ztrátě na naší polovině se dostal míč k M. Jedličkovi, který z "jedné" vysunul do sólo úniku Burkoviče, jenž podél vybíhajícího Rejdugy nezaváhal - 1:0. Naši byli jako opařeni a za chvíli mohlo být ještě hůře. Po dlouhém výkopu domácího gólmana propadl míč středem naší obrany až na vápno k volnému útočníkovi, který naštěstí nepřidal druhý gól. To byl ale poslední nebezpečný moment ze strany domácích a poté jsme začali iniciativu přebírat my. Vyrovnání přišlo chvilku před pauzou a domácí to po zbytek zápasu řádně zmrazilo. To Malý z levé strany svým typickým průnikem obešel několik domácích hráčů a předložil na zlatém podnosu volnému Hačkovi, který nemohl minout prázdnou branku - 1:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili velice aktivně. Již po několika minutách po centru Čapka netrefil hlavou osamocený Hačko, míč se odrazil na penaltu k Vohralíkovi, který zamířil o několik decimetrů vedle. To si však vynahradil v 55. minutě, kdy do prázdné branky "uklidil" milimetrovou přihrávku Hačka - 1:2. Za pár minut bylo ještě veseleji. Autové vhazování Hačka nezištně přenechal Bidlo na nabíhajícího Řeháka, který si posunul míč za domácí obranu a pelášil sám na brankáře. K překvapení všech si poradil jako zkušený mazák a domácího brankáře chladnokrevně obstřelil - 1:3. Následně měl stejný hráč další 2 šance, které však optimálně nezužitkoval. Poté ještě předložil tutovku Bidlovi, který zamířil těsně vedle. Domácí již v tuto dobu byli rezignovaní a smíření s porážkou. Tu jim ještě v 80. minutě navýšil Čapek, který ač "jednooký" (po úderu loktem měl oko modré a nateklé), usměrnil míč po centru Malého za záda domácího brankáře - 1:4. Poté se utkání již v poklidu dohrálo.

Za vcelku bezproblémového řízení trojice z Chrudimska, kde si pochvalu zaslouží nekompromisně mávající mladá slečna, jsme si po zásluze odvezli všechny body. Zejména výkon ve druhém poločase s řadou šancí byl líbivý a věřme, že v podobném duchu budou naši hráči pokračovat v dalších zápasech. Příště nás však nečeká nic lehkého - a to silný tým Starého Mateřova. Zápas se hraje v neděli od 16:00.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček transform Milan Sejpal SIPP taurus LZ Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Petr Jiří Pachman Martin Novák Zima Chramosta CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin