Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

27.10.2013 , 14:3012. kolo Okresní přebor
Přelovice - Valy  2:1 (0:1)
 Góly:   Malý Mich.1   (52´)   Asistence:   Balada M.1   (78´) 
   Šprync A.1   (78´)     Zelinka1   (52´) 
ŽK: 2:1 (Rejduga A., Čapek)   ČK: 0:0    (Branka soupeře: 18´ vlastní Čapek)
Diváků: 110     Rozhodčí: Rambusek  7  Asist.rozh.: Binka  7,   Strnad D.  6
Sestava-známky:
Bidlo6 Hačko7
50´Malý Mich. 7 70´Šprync A. 7
   
Šprinc R.7 Vohralík P.7 Řehák7 Šimák R.5
  75´Balada M.- 35´Blažek B.7
       
Kaderka6 Khun6 Čapek 6
     
Zelinka6
 
Rejduga A. 6
Trenér: Kučera
Poslední derby s A-týmem Valů se hrál již před dlouhými 13 lety a tehdy jsme odešli poraženi 0:5!. Nyní jsme před zraky stovky diváků a za řízení trojice rozhodčích Rambousek, Binka a Strnad vyšli podstatně lépe a vyhráli 2:1.

Vítězství se ale nerodilo snadno. Začali jsme sice sebevědomě, ale slibné šance jsme nevyužili. Tu největší hned ve 3. minutě prováhal Čapek, kdy ve výborné střelecké pozici hledal ještě jiného "koncáka"... V 7. minutě jsme dostali první varování. Slabší chvilku si hned dvakrát vybral R. Šimák. Nejdříve ztratil míč a následně mu do brejku pláchl Klas. Rejduga naštěstí nájezd i následnou standardku zlikvidoval i s přispěním vlastního sebeobětování (ŽK + zranění). V 18. minutě na Čapkovu dokonale umístěnou vlastní branku už ale nestačil 0:1. Po tomto okamžiku naši zůstali až do konce poločasu jako opaření. Nemění na tom nic ani střela "béčkovou" nohou Bidla a Čapkova hlava nad branku.

Druhý poločas už byl vidět docela jiný obrázek. Hned v úvodní minutě měl dvě šance Vohralík. První zlikvidoval výborný Šutovec, druhou mu po Blažkově centr na poslední chvíli zmařil obránce. Ve 48. minutě tváří tvář gólmanovi neuspěl Hačko a dvě minuty na to opět pálil těsně vedle aktivní Vohralík. V 52. minutě jsme přeci jen velký tlak zúročili. Přesnou hlavičkou se prosadil střídající Malý 1:1. Náš střelecký apetit tím ale nekončil. Zamkli jsme soupeře na jeho půlce a odstřelovali Šutovce ze všech pozic. Blažkova střela nad, rybička Šprince vedle ani další střela Blažka a dorážka Hačka k vítěznému gólu ale nevedla. Po hodině hry se nám naše "produktivita" nemusela vyplatit po brejcích Kubáta a zejména Betlacha, který orazítkoval břevno. My jsme ale dál vytrvale bušili do soupeře. Postupně stříleli Blažek, Malý, Zelinka a Balada, ale vše marné...? Až přišla 79. minuta a s ní nejhezčí moment zápasu. Čerstvý Šprync si sebral míč na polovině hřiště, s využitím své rychlosti se přehnal přes tři bránící hráče soupeře a z hranice šestnáctky bombou vymetl pravou šibenici bezmocného Šutovce 2:1. Nakonec jsme měli i "tochu" stěstí po standardce výborně hrajícího "veterána" Záruby. Rejduga totiž nedosáhl na míč a ten se dokutálel za jeho záda. Rozhodčí naštěstí odpískal faul na našeho gólmana a zápas jsme tak dovedli do vítězného konce.

Naši především ve druhém poločase dokázali rozpoutat doslova útočnou bouři. Ta nakonec přinesla zasloužené vítězství. Kdo ví, zda by naši tristní produktivitu jiný soupeř nedokázal potrestat, možná můžeme být rádi za absenci M. Bažanta... Na druhou stranu pochvalme celý tým bez výjimky za bezmezné úsilí a vytvoření nesčetného množství brankových příležitostí. Ať jim aktivita vydrží i v nedělním zápase v Mikulovicích. Hraje se již od 14:00 hodin!

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin