Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Bidlo7 Hačko7
55´Malý Mic. 7 75´Pracz -

Blažek B.7 Šprinc R.7 Vohralík P.7 Řehák V.7
65´Šprync A.7 85´Šimák O.-

Kaderka R. 7 Khun7 Čapek7

Zelinka7

Šimák R.7
Trenér: Kučera
V posledním kole podzimní části okresního přeboru zajížděl A-tým na horkou půdu do Dřítče. Oba týmy měly po značně nevydařeném minulém kole co napravovat. Před početnou skupinou přelovických fandů se po bojovném a zodpovědném výkonu povedlo naším borcům napravit pošramocené renomé z posledního domácího zápasu s Rovní a odvést si všechny 3 body.

Úvod zápasu nám vyšel výborně. Hned ve 2 minutě se do slibné šance dostal Bidlo, míč mu však v poslední chvíli uskočil. Ovšem hned za další 2 minuty jsme udeřili po parádním prostrčení Vohralíka na nabíhajícího Blažka a jeho neméně skvostném vybídnutí na skórujícího Hačka - 0:1. Nadále máme více ze hry, ve slibné šanci netrefuje Čapek. Domácí hrozili především Kušnírem, který ve dvou dobrých šancích nepřekonal výborného R. Šimáka. Ten si poradil si i s dalekonosnou bombou Klofany. Po půlhodině hry měl na hlavě zvýšení náskoku Khun, ale domácího gólmana nepřekonal. Do kabin se tak odcházelo za stavu 0:1.

Na začátku druhé půle měli velkou šanci domácí. Ve skrumáži před brankou ale ani na několikrát nedokázali dotlačit míč za záda našeho lapáka. Ten svými neortodoxními, ale velmi účinnými zákroky přiváděl domácí hráče a fanoušky k šílenství. Soupeř měl mírnou převahu a s přibývajícím časem se jeho tlak stupňoval. My jsme hrozili z brejků, ale žádný se nám nedařilo dotáhnout do zdárného konce. Závěr utkání probíhal převážně před naší brankou, ale i přes několik nebezpečných standardních situací jsme domácím výraznější šanci již nepovolili a utkání dovedli k vítězství.

Za výborného soudcování rozhodčího Syrůčka a jeho asistentů Svobody a Klíra si odvážíme velmi cenné 3 body, které se nám budou v konečném pořadí jistě velmi hodit. Za dobrý výkon si zaslouží pochvalu celý náš tým v čele s jistým R. Šimákem v brance. Po podzimní části jsme obsadili slušné 6. místo se ziskem 22 bodů. Doufejme, že se nám podaří v jarní části toto umístění minimálně udržet, popřípadě o chloupek vylepšit. Za první polovinu soutěže (až na drobné výjimky) však patří našemu týmu jedno velké HOŠI DĚKUJEM.

Obec Prelovice Obec Neratov Realma PZBuilding LZ Argos Tomáš Vaníček Kiekert Tlapnet Martin Panchartek