22.9.2013 , 9:002. kolo U8 - Krajská soutěž - sk. A
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků:     Rozhodčí:
Zmek   -  Mach       Novák Maty.       Karaš       Richter       Zvěřina       Vlasák T.       Novák O.       Bažant       Holec       Holcová       Doležal O.       Nentvich

Trenér: Mádr D., Šimák R.

Do druhého zápasu kluci vlétli plni odhodlání a k překvapení rodičů i trenérů jsme v první minutě po akci "Rooneyho" a střílejícího Matyho Nováka vedli 1:0. Za další dvě minuty vedeme po střele "Pepého" již 2:0. Před koncem prvního poločasu si vybíráme slabší chvilku a soupeř snižuje na 2:1. Závěr poločasu ale patří domácím borcům, kdy z přímého kopu zvyšuje "Pepé" na 3:1 .
Na začátku druhé půle zvyšuje Kuba Richter po přihrávce "Pepého" na 4:1. Celý druhý poločas kluci bojují o každý balón a soupeř dokáže pouze zkorigovat na 4:2. Poslední slovo mají opět domácí, kdy Štěpán Karaš po krásné akci upravuje skóre na konečných 5:2. Za celý zápas musíme pochválit nejen v bráně dobře chytajícího Péťu Zmeka, ale i celý tým, který v tomto zápase nechal na hřišti vše.