Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

3.5.2014 , 17:0024. kolo Okresní přebor
Přelovice - Chvojenec  4:3 (2:2)
 Góly:   Vohralík P.2   (26´,70´)   Asistence:   Vohralík P.1   (3´)
   Čapek1   (3´)     Khun1   (48´)
   Khun1   (48´)     Hačko1   (26´)
      Zelinka1   (70´)
ŽK: 2:1 (Čapek, Šprync A.)   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 13´ , 44´ , 46´ )
Diváků: 72     Rozhodčí: Hamrník  7  Asist.rozh.: Májek  7,   Rázek  7
Trenér: Kučera, Hladík L.
Po žaludečních potížích z prvomájové "kopané" v Cholticích, přišla blahodárná domácí terapie. S týmem Chvojence si tak diváci spravili chuť a shlédli atraktivní střetnutí, okořeněné sedmi góly a vítězstvím našich barev v poměru 4:3. Bez velkých problémů utkání řídil Hamrník za pomoci Májka a Rázka. Zápas v "zimním" počasí sledovalo 72 spokojených diváků.
Do utkání jsme vstoupili výborně a již ve 3. minutě se ujali vedení 1:0. To zařídil Čapek, když do sítě zkušeně doklepl vyraženou střelu Vohralíka. Ve 13. minuty chvojenečtí odpověděli hezkou akcí po pravé straně, na jejímž konci bylo Horáčkovo povedené sólo i vyrovnávací střela podél Rejdugy 1:1. O pět minut později mohl vzít vedení opět na naši stranu Vohralík, ale chybu hostujícího gólmana nevyužil. Co se nepovedlo nyní, povedlo se ve 26. minutě. Přízemní střelu Hačka z 20 metrů neuvěřitelně "zpracoval" Vohralík, dal ji jemnou korekcí směru a výšky a s dvouvteřinovým zpožděním ji neomylně poslal za záda Hrdého 2:1. Po půlhodině hry už naši fanoušci opět křičeli gól, ale byl to jen planý poplach, neboť Hačkovu hlavičku na brankové čáře reflexivně vyrazil hostující obránce. Chvojenec hrozil hlavně ze standardek a rohových kopů. U nich byl vždy nebezpečný Jedlička, který posílal do naší šestnáctky jeden centr za druhým. Naši hlavičkáři však byli ve vzduchu neporazitelní. Když už to vypadalo, že do kabin půjdeme s jednobrankovým vedením, rozběhl se k ojedinělému průniku po levé straně Svatoň a nepříliš povedenou střelou překvapil Rejdugu a srovnal na 2:2.
Ještě divákům nesešel ani kousek pěny z přestávkového piva a již pověstný střelec Jedlička zakroutil míč ze své levačky pod břevno naší branky 2:3. Hosté tak z minima šancí vytěžili maximum a z pohledu dění na hřišti se šťastně ujali vedení. To mělo naštěstí jen jepičí život. Ve 48. minutě totiž Řehák vymyslel pěknou akci, kterou ještě lépe zakončil Khun a opět tak na světelné tabuli svítila remíza, tentokrát 3:3. A dál jsme byli při chuti. Střelecky disponovaný Vohralík napřáhl v 71. minutě k bombě z 25 metrů, ale Hrdý ji zneškodnil. Za dvě minuty, už byl ale v souboji stejných aktérů úspěšnější náš borec. Ten si vzorově naskočil na parádní, 40-ti metrový pas Zelinky a svou hlavičku nasměroval přesně pod "víko" soupeřovy branky 4:3. Vzápětí mohl vylepšit skóre Řehák po centu Šprince, ale to by jeho hlavičku nesměla zastavit horní část brankové konstrukce. V poslední čtvrthodince utkání jsme mohli vidět ještě Rejdugovo vyboxování přímého kopu a na druhé straně zmařenou gólovku střídajícího Bidla, kterou mu nezištně předložil B. Blažek.
Naši potvrdili svoji jarní domácí dominanci. Přes divoké skóre bylo patrné, že otěže zápasu mají ve svých rukou. Uvidíme, jestli se někdy dočkáme podobných výkonů i na hřištích soupeřů. Tu nejlepší příležitost k tomu budou mít v sobotu na hřišti druhého Máteřova. Ten svůj souboj se suverénními Libišany ještě nesložil a v uplynulém kole "přejel" třetí L. Bohdaneč na jejich hřišti 4:0. Zápas v Máteřově začíná v 17:00 hodin.