Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
středa - 17:00
pátek - 17:00

24.5.2014 , 17:0027. kolo Okresní přebor
Valy - Přelovice  4:1 (2:0)
 Góly:   Šprync A.1   (47´)   Asistence:   Hladík L.1
ŽK: 0:1 (Čapek)   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 12´, 32´ , 74´ , 86´ )
Diváků: 60     Rozhodčí: Klíma    Asist.rozh.: Hamrník  ,   Szanto
Malý Mich.5 Hačko5
46´Hladík L. 5

Blažek B.5 Vohralík P.5 Řehák5 Šprync A.5
   60´Šimák R.5

Kaderka5 Khun5 Čapek 5

Zelinka5
75´Pracz 5

Rejduga A.6
Trenér: Kučera
Ve Valech nás čekal důležitý zápas, neboť soupeř se nacházel v pásmu sestupu a ani my ještě neměli jistotu zachování soutěže pro příští sezónu.

Aktivnější soupeř se do nás pustil s velkou vervou od prvních minut a náležitě dával najevo, že rozhodně nechce v sestupových vodách uvíznout. Ve 4. min. předvedl Rejduga první z mnoha vynikajících zákroků a tvrdou střelu vytěsnil na roh. Ve 12. min. jeho zásah znamenal další roh, z kterého se už domácí hlavou prosadili a vedli 1:0. Domácí dále celkem lehce prostupovali naší obranou, zatímco my jsme se velmi těžko dostávali na dostřel domácí branky. Ve 32. min. soupeř snadno navýšil skóre z trestného kopu ... Nám se za první poločas ohrozit domácího gólmana nepodařilo.

Druhý poločas pro nás začal slibně, když po pravé straně unikl Šprync a vydařenou střelou po zemi k tyči snížil na 2:1. O pár minut na to mohl stejný hráč dokonce vyrovnat, ale střelu se mu nepodařilo pořádně usměrnit a gólman tak šanci zmařil. v 55. min. se ke střele dostal Hačko, ale gólman byl na místě. V 66. min. Rejduga svým nejlepším zákrokem dne zabránil jistému gólu stejně jako o chvíli později. V 75. min další střelu domácích po rychlém brejku vyrazil, ale na následnou dorážku osamoceného hráče už nestačil - 3:1. V následujících minutách jsme se přece jen ještě snažili s výsledkem něco udělat. Nejblíže gólu byl Khun, jeho střela však skončila nad domácí brankou. Konečnou podobu výsledku dali domácí v 86. min., když centr do našeho vápna zapadl do horního růžku branky.

Zaslouženou porážkou po nevýrazném výkonu jsme se nebezpečně přiblížili sestupovým příčkám a zbytečně si přidělali starosti. O nápravu se musíme pokusit v domácím zápase s Mikulovicemi v neděli od 17:00.