Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 18:00
pátek - 18:00
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

21.8.2005 , 17:003. kolo III. třída - Přeloučsko
Staré Ždánice - Přelovice  1:1 (1:0)
 Góly:   Novák J.1      Asistence:   Novák Mar.1    
      Hladík L.1    
ŽK: 1:2 (Dlask Pe., Vrba T.)   ČK: 0:0
Diváků: 60     Rozhodčí: Dostál  6
Sestava-známky:
Trenér: Koch
Ke druhému zápasu nové sezóny zajíždělo naše mužstvo na půdu Starých Ždánic. Soupeř zaznamenal v závěru loňské soutěže několik velmi dobrých výsledků a povedl se jim i vstup do letošní soutěže, kdy překvapivě přivezl všechny body za hřiště ambiciózního celku Přelouče. Naši, oslabeni o několik hráčů základní sestavy, museli sestavu doplnit "bývalými!" oporami - Petrem Dlaskem, Peleškou a Špryncem - aby jich bylo alespoň jedenáct.

Na výkonu to však nebylo mnoho znát. Hráli jsme zodpovědně, trpělivě, nepouštěli jsme domácí k žádným šancím a naopak jsme si je začali pomalu vypracovávat. Za zmínku stojí chybějící krůček Pelešky po přihrávce Hladíka a střely obou Nováků. Těm to nakonec vyšlo v závěru poločasu. Rohový kop Hladíka dobře ustrážil na zadní tyči M. Novák a vrátil ho hlavou jako na tácu bráchovi, který se trefil po dlouhých dva a půl letech!

Druhý poločas byl na šance na obou stranách podstatně bohatší. Oba manšafty postupně otvíraly hru a šance na vstřelení gólu byly čím dal vyloženější. Bohužel po té, která nevypadala jako šance dal soupeř vyrovnávací gól. Ten padl po autovém vhazování domácích, nepovedeném odkopu jinak dobře hrajícího Petra Dlaska a neslané, nemastné střele Pleskota, nicméně dobře umístěné. Po té se hra zcela otevřela, ale Hladík, Haken ani Peleška z vyložených šancí nedali. Štěstí jsme měli v úplném závěru, kdy čistou gólovku vytáhl svým "mužstvím" Vrba.

Naši při slabé brankové produktivitě na víc neměli a remíza je nakonec spravedlivá. Bez velkých problémů si počínal Rejduga a M. Novák. Ostatní zahráli svůj průměr. Rejmontovi se zápas moc nepovedl, naopak docela dobře zapadli všichni navrátilci. Mužstvo však nemá jiskru, bez které se na mety nejvyšší pomýšlet nedá! [MK]

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček transform Milan Sejpal SIPP taurus LZ Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Petr Jiří Pachman Martin Novák Zima Chramosta CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin