24.8.2014 , 17:001. kolo IV. třída - Přeloučsko
 Góly:   Hladík M.1   (45´)   Asistence:
ŽK: 1:1 (Štochl M.)   ČK: 0:0
Diváků: 20     Rozhodčí: Rokyta st.
Trenér: HladíkL.
Po vynuceném návratu do IV. třídy Přeloučsko jsme tuto soutěž začali tam, kde jsme v minulé sezóně ukončili III. třídu Přeloučsko, tedy na hřišti Újezda, kde jsme se opět střetli s místním rezervním týmem. Sami jsme čekali v jaké sestavě na nás domácí tým vyrukuje, jelikož jsme z našeho posledního střetnutí měli stále v živé paměti dokonalý obrat domácích z 0:2 na 5:2. Vzhledem k tomu, že se celá řada našich hráčů omluvila z nejrůznějších důvodů, museli jsme lepit sestavu "zuby nehty", tedy podobně jako o den dříve A-tým proti Valům.

I ve slepené sestavě jsme začali překvapivě dobře a domácí tým jsme v určitých chvílích první půle i přehrávali. Měli jsme více ze hry a i více šancí ke vstřelení úvodní branky. Náš stoper Pavel Dlask uzamkl naši obranu doslova na sedm západů a útočné duo domácích J.Zima - O.Rozsévač si s tímto zámkem nedokázalo poradit. Ke konci prvního poločasu jsme vystupňovali tlak a ve 45. min. skrytou střelou k pravé tyči překvapil M. Hladík domácího gólmana Jandáka - 0:1.

V průběhu druhé půle nám viditelně ubývaly síly a domácí tým se hrnul dopředu. Domácí hráči když už vystřelili, tak jen velmi slabě a pro gólmana Kalouse nebyl problém si míče sebrat ze země. My jsme se do útoku již moc nedostávali, i když po závaru před domácí brankou se v 80. min. mohli prosadit O. Šimák s Rejmontem, ale na brankáře Jandáka nevyzráli. I přes narůstající tlak domácího týmu se nám podařilo odolat a nakonec jsme si ze hřiště Újezda odvezli po výhře 0:1 překvapivě všechny tři body.

Za bojovný a doslova srdnatý výkon si v tomto utkání zaslouží pochvalu celé naše mužstvo, které do sezóny nového ročníku vstoupilo nadmíru úspěšně.