Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

23.8.2014 , 17:003. kolo Okresní přebor
Přelovice - Valy  1:3 (1:0)
 Góly:   Vohralík P.1   (27´)   Asistence:   Blažek B.1    
ŽK: 2:3 (Šimák O., Blažek B.)   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 52´ , 63´ , 83´ )
Diváků: 120     Rozhodčí: Derner  5  Asist.rozh.: Jakoubek  5,   Halas  7
Sestava-známky:
Trenér: Kučera, Novák M.
Ani domácí prostředí nepomohlo k zisku prvních bodů. V derby s celkem Valů naši fotbalisté prohráli 1:3 a zopakovali tak stejný výsledek jako v úvodním utkání v Rovni. Zápas, za zvýšených finančních odměn rozhodčím (při zachování stejné kvality jejich výkonu), řídila trojice Derner, Jakoubek a navrátivší Halas. Na domácí premiéru se přišlo podívat 120 diváků.

Naši nastoupili ve slepené sestavě, kdy z různých důvodů nebyli k dispozici Čapek, Šprync, Kaderka, Šprinc, ale ani M. Hladík, Mádr, Pracz a Kučera, a také trenér Kučera. Při úzkém kádru tak neměl náhradní stratég M. Novák složitou úlohu jak postavit sestavu, ale spíše kde sehnat 11 lidí. Podařilo se, i když na toho jedenáctého jsme čekali ještě 10 minut po zahájení zápasu... Přesto to na průběhu prvního poločasu nebylo znát. Hned v úvodu mohl rozjásat domácí "fans" L. Hladík, ale svoje sólo zakončil jen do připravených rukavic gólmana Šutovce. O chvíli později se po centru Blažka ocitl za obranou Vohralík, ale hlavou zakončil stejně jako v předchozí situaci L. Hladík. V 15. minutě se dostal do průniku z levé strany navrátilec Rejmont (v okresním přeboru nastoupil po 14 letech!), ale na jeho centr z našich nikdo nedosáhl. Valy po vysokém vítězství v úvodním kole (7:3 s Holicemi) začaly hodně profesorsky a o vzruch se snažil pouze "emigrant" Hačko. S jeho průniky si však strážící Khun a chytající R. Šimák poradili. Ve 27. minutě tak naše aktivita slavila úspěch. Levačka B. Blažka podruhé neomylně našla Vohralíka a ten se tentokrát nemýlil a svou hlavičku umístil přesně k tyči 1:0. Povzbuzený tým pokračoval ve vytváření šancí. Ve 32. minutě vyslal pěknou střelu M. Malý a Šutovec jen s námahou vytěsnil na roh. O 3 minuty později se v závaru nepodařilo propasírovat míč do branky Rejmontovi ani L. Hladíkovi ani do nebes mířícímu Mrštíkovi. I proto skončil poločas jen 1:0.

Trenér Valů K. Záruba asi musel o přestávce řádně zvýšit hlas, protože soupeř začal hrát jiný fotbal a tím přebral i iniciativu. O obrat se pak postaral nejmladší a nejlepší hráč na place - rychlonohý Klas. V 52. minutě se po standardce dostal k míči na hranici naší šestnáctky a pohotovou střelou k tyči vyrovnal na 1:1. Po hodině a 3 minutách hry stejný hráč předvedl nejhezčí moment zápasu. Ve vlastním pokutové území zachytil naši útočnou akci a pak rychlým sólem přes celé hřiště a výtečným přehozením Šimáka zvýšil na 2:1. Ve snaze o vyrovnání naši vysunuli dopředu Khuna. Tento krok spustil řadu šancí před oběma brankami. Soupeř byl v této disciplíně efektivnější a v 83. minutě Vohradníkem zvýšil na konečných 3:1. V samotném závěru mohl po akci Rejmonta alespoň korigovat L. Hladík, ale míč neusměrnil správně.

Našim se nedá upřít snaha a bojovnost, ta však na soupeřovu fotbalovou kvalitu nestačila. Kdo ví, jak by však dopadl zápas při naší plné sestavě? Právě absence hráčů základní sestavy může být letos potencionálním nebezpečím udržení se v bezpečných vodách tabulky. Bude na každém jednotlivci, trenérovi a vedoucím mužstva, jak se s touto situací vypořádá. Sezóna teprve začala a je relativně dost času vyjasnit si zodpovědnosti vúči týmu. Čas se však ukrajuje rychle a příští sobotu v 17:00 hodin hrajeme již třetí zápas, tentokrát v Dřítči.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin