ŽK: 4:1 (Vohralík P.)   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 19´ , 78´ )
Diváků: 50     Rozhodčí: Schmeiser     Asist.rozh.: Jakoubek  ,   Bém

Kaderka8 Khun8 Čapek8

Bidlo8

Šimák R.8
Trenér: Kučera, Novák M.
Po dvou úvodních porážkách jsme zajížděli k utkání do Dřítče s cílem urvat konečně nějaký ten bodík v podzimní části okresního přeboru. Poté, co se několik hráčů vrátilo do sestavy po dovolených, po oslavách a dalších důvodů, mohli jsme k utkání nastoupit prakticky kompletní. Domácí tým byl posílen o Zollmana se Szánislem, kteří do klubu přišli před sezónou z Lázní Bohdaneč.

Prvních deset minut se na hřišti za vytrvalého deště prakticky nic nedělo. Poprvé jsme zahrozili ve 13.min., kdy se po trestném kopu Blažka neprosadil hlavou Čapek. V 18.min. R.Šimák odkopl míč, který prodloužil Malý přímo na nohu A.Šprynce. Ten se poté řítil z pravé strany na gólmana Frintu, pod jehož robustním tělem propasíroval míč do branky - 0:1. Domácí srovnali vzápětí. V 19.min. totiž Klofanda vystřelil ze 40 metrů na naší branku a nebohý R.Šimák pouze sledoval, jak mu míč překvapivě zapadl k levé tyči - 1:1. Pak se na hřišti pouze bojovalo. Zlom ve hře přišel ve 33.min., kdy dlouhý odkop R.Šimáka opět prodloužil Malý na nohu A.Šprynce, který tentokrát zatáhl míč po levé straně a nacentroval jej před domácí branku, kde jej k levé tyči umístil přesně hlavou Khun 1:2. Ve 39.min. procházel A.Šprync od půli hřiště doslova jako nůž máslem. Jeho následnou slabou střelu gólman Frinta podcenil a míč mu pod rukavicemi doklouzal až do branky - 1:3.

Od počátku druhého poločasu se na hřišti spíše bojovalo než hrálo. Gólový moment přinesla až 60.min., kdy převzal míč po Čapkově dlouhém autu Řehák a pelášil s ním sám na Frintu, kterého nekompromisně prostřelil a vedli jsme již 1:4. Hráči Dřítče přesto zbraně nesložili a v 64.min. musel R.Šimák vytáhnout bravurní zákrok ke zneškodnění Klofandovy střely. V 72.min.byl ve velkém vápně domácích faulován Řehák. K pokutovému kopu se postavil A.Šprync, který ale poslal míč vedle pravé tyče Frintovy svatyně. Sen o hattricku se tak v tomto utkání A.Špryncovi rozplynul. Na neproměněnou penaltu odpověděli domácí v 78.min., kdy zpoza vápna vystřelil stoper Drahokoupil a svou střelu umístil přesně k levé tyči Šimákovy branky. Po inkasované brance se na hřišti trochu přiostřilo a domácí tým tlačil až do konce utkání na naši obranu. Ta ale závěrečnému tlaku domácích odolala, a tak jsme si po kvalitním výkonu celého našeho mužstva odvezli z Dřítče zaslouženě tři body.