Holice B - Přelovice  9:4 (3:3)
 Góly:   Šprync A.2   (18´,22´)   Asistence:   Malý Mich.1   (22´)
   Malý Mich.1   (16´)     Blažek B.3   (16´,22´,82´)
   Vohralík P.1   (82´)
ŽK: 0:2 (Šimák O., Čapek)   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 8´,33´,36´,46´,55´,72´,74´,84´,85´)
Diváků:     Rozhodčí: Májek    Asist.rozh.: Seibert  ,   Rázek
Šprync A.6 Malý Mich.4
  60´Mrštík J. 4

Blažek B.4 Vohralík P.4 Khun4 Řehák4

Čapek 4 Pracz4 Šimák O. 4
    46´Šprojcar 4

Bidlo4

Šimák R.4
Trenér: Kučera
Po domácím výprasku od Choltic jsme zajížděli na půdu Holic, kde jsme měli změřit síly s místní rezervou, která ještě v soutěži nezískala ani bod. Za domácí tým nastoupili veteráni M. Jedlička, R. Kyral a D. Velinský pamatující ve své kariéře dobré fotbalové časy, aby vyztužili tým plný mladíků. A jak se ukázalo, jejich zkušenosti se v utkání ukázaly jako klíčové.

Do utkání vstoupili lépe domácí. Již v 5. min. musel odkopávat míč z brankové čáry Pracz. V 8. min. ale již domácí udeřili. Ze středu hřiště prošel až k naší brance domácí hráč Václavek, který otevřel skóre utkání - 1:0. O čtyři minuty později jsme inkasovali podruhé, ale sudí Májek branku po signalizovaném ofsajdu neuznal. V 16. min. se po sérii odrazů dostal míč ve velkém vápně k Malému, který technickou střelou vyrovnal na 1:1. V 18. min. A. Šprync nevěděl, co s míčem, a tak z 25 metrů vystřelil na domácí branku a překvapil brankáře Hrdého - 1:2. Ve 22. min. se po ose Blažek-Malý dostal míč k A. Špryncovi, který z úhlu prostřelil gólmana Hrdého potřetí - 1:3. Když už se zdálo, že se naše hra zlepšila, přišla 33. min., kdy Václavek prostřelil R. Šimáka a snížil na 2:3. O tři minuty později se týž hráč dostal k odražené střele a završil svůj hattrick - 3:3. Ve 39. min. navíc R. Šimák vychytal ve vyložené šanci domácího Flachse. Minutu před koncem poločasu se opět radovali domácí, ale zbytečně. Sudí Májek jim další branku po odmávaném ofsajdu neuznal. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu.

Do druhé půle vletěli mnohem lépe domácí. Ve 46. min. R. Šimák neudržel centrovaný míč a na dorážku Stárka byl krátký - 4:3. V 55. min. vstřelil pátý gól domácích Klouček a nebohý R. Šimák aby si vedle branky připravil podběrák. Netušil, že jej bude ještě často potřebovat. V 58. min. neuznal sudí Májek branku pro změnu nám. Vohralík byl údajně v ofsajdu. Hra se nám i nadále nedařila. Nedokázali jsme udržet míč na našich kopačkách. A přišel další trest. V 72. a v 73. min. přidali domácí další dvě branky - 7:3. V 74. min. nám sudí Májek opět upřel branku tentokrát po faulu na domácího brankáře. V 82. min se nám podařilo snížit. Blažek zahrával z levé strany trestný kop a Vohralík se hlavou nemýlil - 7:4. Do konce utkání nám ale domácí vstřelili další dvě branky. Skóre na 9:4 nakonec uzavřel svým pátým gólem Václavek, který si do Holic přivezl ze Skotska svěží vítr a pomohl svému týmu k prvním bodům v sezóně.

Na hřišti posledního celku tabulky jsme totálně herně propadli.