Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

25.10.2014 , 14:3012. kolo Okresní přebor
Přelovice - Přelouč B  2:0 (1:0)
 Góly:   Šprync A.2   (29´,52´)   Asistence:   Řehák1   (52´) 
      Blažek B.1   (29´) 
      Vohralík P.1   (52´) 
ŽK: 1:2 (Šimák O.)   ČK: 0:0
Diváků: 70     Rozhodčí: Jakoubek  9  Asist.rozh.: Mencl  9,   Strnad  9
Sestava-známky:
Šprync A.8 Malý Mich.7
89´Kučera J. - 80´Hladík L. -
   
Blažek B.7 Vohralík P.7 Řehák7 Balada M.7
   88´Hladík M.-
       
Šimák O. 7 Khun7 Šimák R.7
     
Kaderka7
 
Jeník8
Trenér: Kučera
V předposledním domácím zápase podzimní sezóny jsme viděli velmi atraktivní a pohledné derby se sousední rezervou Přelouče. Velmi cenné vítězství našeho týmu v poměru 2:0 vidělo 70 diváků. Zápas s velkým přehledem řídil rozhodčí Jakoubek, kterému ve stejném stylu sekundovali Mencl a D. Strnad.

Hned od první minuty se začalo hrát ve velkém tempu a hráči si nedarovali ani píď dobře připraveného trávníku. Postupně se však přeci jen začala více projevovat fotbalová kvalita soupeře, která koncem první čtvrthodinky vyústila v sérii rohových kopů. Zásluhou kvalitní obrany, vedené novou gólmanskou posilou Jeníkem, se náš tým nebezpečných situací bez větších komplikací ubránil. V 17. minutě jsme zahrozili my, konkrétně uvolněním Šprynce na levém křídle. Ten však se zakončením otálel příliš dlouho až se dostal z ideální střelecké pozice. O 10 minut později ho napodobil jeho parťák v útoku Malý. V přímé konfrontaci s mladým gólmanem soupeře Vašíčkem, ale i on selhal. Ve 29. minutě Blažek netradičně rozehrál rohový kop nakrátko se Špryncem, který poslal zpoza rohu vápna měkoučký centr do šestnáctky. K překvapení všech skončil míč z jeho levačky přesně v protilehlé šibenici soupeřovy branky 1:0. Gól naše borce naladil a bylo patrné, že hráči chtějí víc. Ve 31. minutě zahrával další standardní situaci opět Blažek. Tentokrát se dlouhý míč dostal k Vohralíkovi, jeho střelu ještě gólman stačil vyrazit, ale na dorážku Řeháka už nestačil. Radost našeho týmu však pokazil zvednutý praporek rozhodčího Mencla, nutno dodat, že oprávněně. V další pětiminutovce se v nejlepším světle ukázali oba gólmani. Nejdříve Vašíček vychytal Šprynce a po té Jeník parádně vytáhl střelu Beránka.

A Jeník ve stejném stylu pokračoval i po přestávce a hned v jeho úvodu se opět prezentoval ocenění hodným zákrokem. Hned na to jsme se dostali k utěšené kombinaci my. Po akci Řeháka a Vohralíka se míče na hranici velkého vápna zmocnil Šprync a chytrým obstřelením nedal Vašíčkovy šanci 2:0. Dál se hrálo nahoru dolů. Jeník reflexivně vytáhl další tečovanou střelu soupeře a Malý pro změnu nastřelil břevno branky hostů. V 70. minutě odmítl zvýšení našeho vedení Řehák, který nasměroval svoji hlavičku pouze do tyče. V samotném závěru utkání se mohli mezi střelce zapsat i střídající Kučera a M. Hladík, ale ani jednomu osud nepřál.

Výborné utkání plné vzrušujících akcí se muselo všem líbit, bez rozdílu jakou klubovou barvu uctívají. Naši byli ve svém snažení přeci jen o kousek šťastnější a celý tým ukázal tolik očekávaný hlad po vítězství. Výborný výkon předvedl gólman Jeník a podzimní střeleckou formu potvrdil Šprync, který si připsal již svůj 11. zářez. Podzim však nekončí a naši už tuto neděli zajíždějí k sousedovi v tabulce do Opatovic. Zápas začíná již ve 14 hodin.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin