Góly:   Khun1   (02´)   Asistence:   Šprync A.1   (39´)
ŽK: 0:2   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 14´ , 16´ , 51´ , 53´ , 60´ , 86´ )
Diváků: 50     Rozhodčí: Klíma    Asist.rozh.: Rázek  ,   Strnad

70´Pracz 5

Bidlo5

Šimák R.5
Trenér: Kučera
Úvod posledního zápasu podzimu nám vyšel nadmíru příznivě. Již ve 2. minutě se před brankou hostí nejlépe zorientoval Khun a vstřelil vedoucí gól. V následujících minutách se střídaly na obou stranách, ale úspěšnější byli hosté. Ve 14. min. přímý kop R. Šimák, který se po delší opět objevil v brance v důsledku absence obou našich gólmanů, stačil pouze vyrazit, ale na dorážku dobíhajícího hráče již nestačil - 1:1. V 16. min. stejný hráč zúročil podélnou přihrávku podél branky a strhl vedení na stranu hostů - 1:2. Na druhé straně se ve slibné šanci ocitl Šprync, jeho pumelenici ale srazil jeden z obránců. O chvíli později společnými silami vyřešili ošemetnou situaci před naší brankou R. Šimák s Blažkem. Ve 31. min. další pokus Šprynce skončil v rukavicích gólmana. Gólu v síti hostů jsme dočkali ve 39. min. Po dlouhém výkopu R. Šimáka a prodloužení Čapka se mezi obránci prosmýkl Šprync, jeho střelu gólman pouze zblokoval a dobíhající Vohralík dal do odkryté branky náš druhý gól - 2:2.

Na rozdíl od první půle se nám nástup do druhé vůbec nevyvedl. V 51. kopali hosté roh, Bidlovi se nepovedl odkop a pro hráče hostů již nebyl problém zakončit - 2:3. O dvě minuty později naše obrana zaspala při centru do vápna a opět jsme inkasovali - 2:4. V 60. min. jsme dostali pátý gól, když se hosté prosadili hlavou opět po rohovém kopu - 2:5. Tato desetiminutovka naší nesoustředěnosti, kdy jsem dostali tři góly, rozhodla o vítězi utkání. Ve zbývajícím čase, stejně jako v celém zápase, byla hra vyrovnaná a akce se střídali na obou stranách. Bohužel z naší strany jsme se již do vyložené šance nedostali. Diváci přesto viděli ještě jeden gól v 86. min. a opět v naší síti po samostatném úniku od půlící čáry - 2:6.

S podzimní částí sezóny jsem se tak rozloučili debaklem, i když na hřišti takový rozdíl vidět nebyl. Ten spočíval pouze ve schopnosti dotáhnout akce do gólové šance a v efektivitě v zakončení. Příležitost na reparát budeme mít se stejným soupeřem na jeho hřišti po zimní přestávce již v prvním jarním zápase.