Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
středa - 17:00
pátek - 17:00

4.4.2015 , 16:3016. kolo Okresní přebor
Valy - Přelovice  4:1 (4:0)
 Góly:   Khun1   (53´)   Asistence:   Pracz1
      Balada M.1
ŽK: 1:1 (Kaderka)   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 1´ , 10´ , 29´ , 43´ )
Diváků: 100     Rozhodčí: Klíma  8  Asist.rozh.: Syrůček  8,   Strnad D.  8
Šprync A.3 Hladík L.6
46´Kučera J. 5 65´Bidlo 5

Blažek B.5 Vohralík P.6 Pracz5 Řehák6
30´Balada M.5

Šimák R.5 Khun6 Černík O.5
    30´Kaderka  6

Petrlík5

Jeník6
Trenér: Kučera
Na Valy se našim hráčům nedaří. Z posledních šesti měření sil odešli pětkrát poraženi a jinak tomu nebylo ani o velikonočním víkendu. Vítězství soupeře v poměru 4:1 bez větších problémů řídila trojice rozhodčích Klíma, Syrůček a D. Strnad a viděla ho stovka diváků, včetně hojného zastoupení našich fanoušků.

Valy vlétly do zápasu doslova raketově a již za 20 sekund vedly 1:0. To Černík na pravé straně nepřesně přihrál, Pracz se nechal obejít Völklem, který naservíroval Vojtíškovi a ten křížnou střelou k tyči otevřel skóre. V 9. minutě nechal Šimák odcentrovat z pravé strany Vohradníka, první střelu soupeře ještě Jeník vyrazil, ale na dorážku Kutílka už neměl nárok 2:0. Naši byli jako zkoprnělí a soupeř dál exceloval v rychlosti. Dvě minuty na to podnikly Valy další rychlý kontr a jejich zakončení z hranice šestnáctky zastavilo jen břevno naší branky. My jsme se k prvnímu náznaku ohrožení výborného Záruby dostali až na konci dvacetiminutovky, ale Vohralík po slibné kombinaci se Špryncem nastřeli jen ležícího obránce. Ve 28. minutě si při dobíhání míče dávali Khun se Šimákem tak dlouho přednost, až mezi ně vlétl Klas a podle Jeníka zvýšil na 3:0. Stejný hráč v závěru poločasu zasprintoval za naši obranu a lobem přes vyběhnuvšího Jeníka nastavil poločasové skóre na hrozivých 4:0.

Druhý poločas se odehrával víceméně z povinnosti. Valy výrazně ubraly ze své iniciativy a nechaly možnost ukázat také něco našim fotbalistům. To nejlepší jsem si nechali na 53. minutu, kdy střídající Balada po standardce našel Khuna, ten si míč zpracoval a napálil ho do šibenice bezmocného Záruby. Ve zbytku utkání jsme si vypracovali ještě další příležitosti, ale Řehákovu střelu křížem golman vyrazil a hlavička Pracze a Bidlova tutovka šly mimo. V samotném závěru ještě Jeník likvidoval sólo soupeře.

Po zkušenostech z předchozích poklidných zápasů naši zřejmě podcenili soupeře a prohráli rozdílem třídy. Nemění na tom ani fakt, že soupeř, zejména v prvním poločase, produkoval výborný fotbal plný pohybu a 100 % produktivity. Naši propadali hlavně ve středu hřiště, kde se soupeři svým pohybem vyrovnal pouze Vohralík. O to víc překvapilo střídání pohybově i rychlostně vybavených hráčů Blažka a Šprynce. Uvidíme, jestli naši hráči zůstanou věrni slibu a budou vyhrávat zápasy na vlastním pažitu. O tom se můžeme přesvědčit již v sobotu v 16:30 hodin v domácím duelu s Dřítčí.