11.4.2015 , 16:3017. kolo Okresní přebor
ŽK: 2:2 (Khun, Jeník)   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 2´ , 36´ )
Diváků: 70     Rozhodčí: Svatoň  8  Asist.rozh.: Hamrník  8,   Halas  7
Šprync A.4 Hladík L.5
  46´Malý Mich. 4

Blažek B.4 Vohralík P.5 Petrlík5 Řehák5
46´Bobonič5  60´Pracz5

Šimák R.5 Khun 5 Kaderka5
    75´Šprojcar -

Bidlo5

Jeník 4
Trenér: Kučera
Naši neudělali radost svým věrným fanouškům a v zápase nevalné úrovně prohráli na domácím pažitu s Dřítčí 0:2. Zápas bez velkých problémů zvládl rozhodčí Svatoň (bývalý přelovický ostrostřelec), jemuž na čarách pomáhali zkušení Hamrník a Halas.

Stejně jako v minulém kole ve Valech jsme do zápasu vstoupili nesoustředěně a již ve druhé minutě inkasovali po trestném kopu a nedorozumění gólmana a obrany. Naší první šance jsme se dočkali až v 17. min., to Šprync z otočky vyslal sice prudkou ale nepřesnou střelu. Slibně vypadala ještě akce ve 23. min., když Šprync z levé strany centroval, ale Řehák měl míč na dlouhou nohu a mířil mimo. Hosté naši branku ohrožovali prakticky jen střelami z dálky. Ke druhému gólu jsme jim ve 36. min. dopomohli sami nabídnutou penaltou. Jeníkovi se po malé domů od Kaderky nepodařilo míč odehrát a proti dotírajicímu hráči hostí si vypomohl faulem. Do konce první půle si už ani jedno mužstvo další šance nevypracovalo.

Druhý poločas viděli diváci pouze hru fotbalu podobnou. Na hřišti se prakticky nic nedělo. Míč se pohyboval převážně ve vzdálenosti, která byla hodně vzdálená od obou branek. Ani nasazení a rychlost nesvědčila, že by se na skóre z první půle mělo něco změnit. A tak z letargie diváky čas od času probouzel svými technickými kousky jen hostující Kušnír a vůně grilovaných klobás a "babiččiných" langošů.

Duel s průměrným soupeřem bylo určitě možné dovést k remízovému stavu, ne-li k vítězství. Vůle ale v našich fotbalistech nebyla. Pochvalu za poctivý výkon zasloužil pouze Khun s Vohralíkem, ale ti na všechno nestačí. Zůstáváme tak na hraně sestupového pásma a jediné zaváhání nás do něj namočí. Navíc náš tým v sobotu zajíždí na hřiště druhých Choltic. Zápas začíná v 17:00 hodin.