Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

9.5.2015 , 17:0021. kolo Okresní přebor
Nemošice - Přelovice  5:1 (2:1)
 Góly:   Vohralík P.1   (4´)   Asistence:   Hladík M.1    
ŽK: 1:0   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 11´ , 42´ , 81´ , 84´ , 89´ )
Diváků: 60     Rozhodčí: Svoboda  
Sestava-známky:
Šprync A.5 Hladík L.5
80´Šprojcar 5  
   
Blažek B.5 Vohralík P.6 Pracz5 Hladík M.5
   60´Hladík V.5
       
Šimák R.5 Khun6 Černík O.5
    55´Bobonič 5
     
Petrlík5
 
Jeník5
Trenér: Kučera
Zápas v Nemošicích jsme začali velice dobře a hned první naše šance znamenala gól. Ve 4. min. po centru M. Hladíka překonal domácího brankáře hlavou Vohralík. Z vedení jsme se však neradovali dlouho, v 11. min. jsme inkasovali vyrovnávací gól křížnou střelou ke vzdálenější tyči. V 17. min. po chybě v rozehrávce zlikvidoval další šanci soupeře Jeník. Na druhé straně jsme se do dobrých příležitostí dostávali i my, chyběl ale klid v zakončení nebo nevyšla finální přihrávka. Naopak jsme se nevyvarovali vlastních chyb, jednu po příliš pomalé malé domů využil soupeř ve 42. min. ke vstřelení vedoucího gólu.

Druhý poločas začali lépe domácí, ve 48. min. nás od dalšího gólu zachránilo břevno, o chvíli později šla nebezpečná střela těsně nad. Další nebezpečí hrozilo z rychlých protiútoků. Pak jsme se stále častěji dostávali na dostřel soupeřovi branky my. Naše největší gólová šance přišla v 67. min. Na pravé straně po souhře s Khunem pronikl do vápna V. Hladík, ale jeho přihrávku do prostoru mezi malým vápnem a penaltou Blažek nedokázal usměrnit mezi tyče. O několik min. později se v dobré pozici ocitl L. Hladík, jeho střely jak z levé tak i z pravé strany stačil obránce zblokovat mimo branku. Vyrovnání nepřinesla ani tutovka Pracze po centru Blažka. Domácí se prosazovali zejména po rychlých protiútocích, zakončovali však mimo nebo je vychytal Jeník. Vyšel jim až rychlý brejk v 81. min. a zvýšili na 3:1. Ke cti nám slouží fakt, že ani tento stav nás do kolen nesrazil a stále jsme se snažili s výsledkem něco udělat. Více jsme se vysouvali na půlku domácích a toho soupeře využil v 84. min. ke vstřelení čtvrtého gólu, bohužel opět po naší chybné rozehrávce. Ke zkorigování jsme měli ještě několik příležitostí, ale Khun ani dvakrát Šprojcar z dobré pozice mezi tyče nezamířili. Naopak jsme ještě jednou v samotném závěru inkasovali.

I přes problémy se sestavou jsme odehráli vyrovnaný zápas, výsledné skóre je pro nás až příliš kruté. Příští zápas hrajeme doma v neděli s dalším ohroženým celkem - Srchem B.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin