24.5.2015 , 17:0023. kolo Okresní přebor
Horní Ředice - Přelovice  7:3 (3:0)
 Góly:   Čapek1   (72´)   Asistence:   Šprync A.1   (88´)
   Šprync A.1   (86´)     Blažek B.2   (72´,86´)
   Khun1   (88´)
ŽK: 1:2 (Khun, Balada M.)   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 9´ , 22´ , 24´ , 46´ , 65´ , 76´ , 81´)
Diváků: 130     Rozhodčí: Málek  7  Asist.rozh.: Hamrník  5,   Rázek  8
Trenér: Kučera
Vysoká prohra 7:3 na půdě druhého celku tabulky Horních Ředic nás sesadila na samotné dno tabulky okresního přeboru. Zápas za asistence tria arbitrů Málek, Hamrník, Rázek se našim hráčům vůbec nevyvedl. Nepomohla ani bouřlivá kulisa 130 diváků, ve které se výrazně prosazovala i početná skupina našich fanoušků.

Ani jejich hlasivky však našim hráčům nepomáhali. Ti hned od začátku kupili chybu za chybou a domácí je trestali. Už v 1. minutě Šimák rozehrál nepřesně a jen zkrat domácího útočníka nás zachránil od jasného gólu. V 9. minutě se už Hrubý ale nemýlil. Prošel naší obranou jako nůž máslem a po zemi poprvé prostřelil Šimáka 1:0. Ve 22. minutě se nejdříve náš gólman zaskvěl po střele Machatého, ale z následného rohu již kapituloval, když osamocený Jelínek hlavičkoval přes celou branku 2:0. Za další dvě minuty klesly naše naděje ještě níže, když si Černý zaběhl za naši obranu a potřetí prostřelil Šimáka 3:0. Pak přišla naše první a jediná příležitost. Po rychlém protiútoku Blažek předkládal míč na Doležala, ale jeho zakončení gólman včasným vyběhnutím zneškodnil. V závěru poločasu byli opět aktivnější domácí a jen díky několika bravurním Šimákovým zákrokům se šlo do kabin "jen" za stavu 3:0.

Našim se začátky poločasů nedaří a potvrdili to i v tomto zápase. Hned ve 46. minutě zvýšil svým druhým gólem Černý na 4:0. Po hodině hry jsme ukázali jednu z pohlednějších akcí, ale Vohralík bombou z pravé strany nastřelil jen tyč domácí branky. V 63. minutě natáhl z 35 metrů Šolta a utěšenou střelou nedal na vápně stojícímu Šimákovi šanci 5:0. V 72. minutě konečně přišla naše chvíle. Po rohu Blažka nejdříve Khun hlavičkoval do tyče, ale odražený míč pohotově vrátil do sítě Čapek. V 76. minutě zvyšoval Machatý na 6:1 a v 81. minutě skóroval již na hrozivých 7:1 střídající Morávek. V závěru zápasu dal náš tým přeci jen slabou náplast na bolavá srdce svých fanoušků. V 86. minutě nejdříve Šprync po individuální akci snížil na 7:2 a o 2 minuty později stejný hráč posadil míč na hlavu Khuna, aby ten hlavičkou ukončil divoký vývoj skóre na 7:3.

K sedmi gólovému přídělu v naší síti významnou měrou přispěli sami naši hráči. Komplikovanou hrou v obraném pásmu s množstvím nepřesností jsme jen naháněli vodu na mlýn soupeřovým útočníkům. Každý gól pak dělal hluboký zářez do psychiky celého týmu. Ten pak působil těžkopádně a příliš odevzdaně. K takovému přístupu však žádné reálné důvody ani rozdíly ve schopnostech obou týmů nebyly. Vedle nešťastného Šimáka se příkladným nasazením a pohybem snažili změnit vývoj utkání Vohralík, Balada a Šprinc. V sobotu v 17:00 hodin nás čeká derby s Lázněmi Bohdaneč. Ani ve snu se asi oběma nadcházejícím soupeřům nesnilo, že tři zápasy před koncem budou uzavírat tabulku přeboru a ve vzájemném duelu už půjde spíš o prestiž. Ale kdo ví, stále je ve hře ještě 9 bodů...