Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Šimák R.6 Pracz6 Čapek6
  40´Kučera J. 6

Petrlík6
40´Štochl M. 6

Kalous6
Trenér: Kučera
Remíza 0:0 s velkým rivalem z L. Bohdaneč podepsala sestupový ortel našeho týmu. Zápas hraný na perfektně připraveném pažitu nového správce Bicana, výborně řídila trojice Čermák, Svoboda, Petr a přišlo se na něj podívat 150 diváků.

I když důležitost zápasu byla extrémní, na sestavě i lavičce našich to nebylo příliš znát. Přesto jsme si vytvořili hned v úvodu obrovskou příležitost ke skórování. Unikající Vohralík však namísto střely volil přihrávku, kterou mu gólman soupeře vystihl. Postupem času, ale lázeňští přebírali iniciativu a míč byl daleko častěji na jejich kopačkách. Ale příležitosti se rodily i na naší straně. Po půl hodině hry napodobil Bidlo Vohralíka a ve slibném postavení i on místo střely volil přihrávku, navíc nepřesnou. Za dalších 5 minut se neprosadil v zakončení Špync ani Khun, který měl slibně nabito do Vohralíka po předchozím centru Šimáka. Na druhé straně se ve 37. minutě blýskl Kalous, který zlikvidoval nebezpečnou střelu Kvapila. V závěru bezbrankového poločasu jsme byli svědky dvou vynucených střídání v našem týmu. Zraněné Pracze a Petrlíka vystřídali další "béčkové" posily Štochl a Kučera.

Ve druhém poločase už hru začal ovládat soupeř. Naši tak museli neskutečně bojovným výkonem čelit stále častějším atakům. Zásluhou obou soupeřů se tak divákům otvíral nefalšovaný duel o přežití v okresním přeboru. Soupeř útočil s otevřeným hledím, my jsme spoléhali na brejky. Podle tohoto scénáře probíhal celý zbytek zápasu. V 76. minutě kulhající Šprojcar nedokázal přesněji zakončit a balon kryl jistý Vlček. V 80. minutě mohl rozhodnout Fistr, ale jeho hlavička šla naštěstí pro nás jen do břevna. V 82. minutě převedl vynikající postřeh Kalous když vyrazil Peterkův přímý kop. V samotném závěru zápasu mohly padnout ještě góly na obou stranách. Štochlovi se však nepodařilo dopravit balon za záda Vlčka a na druhé straně si nechal Kalous zázračný zákrok na poslední střelu soupeře a zachránil tak pro nás bod za remízu 0:0.

Klobouk dolů před nasazením našich hrdinů, kteří do zápasu nastoupili. Bez rozdílu kvality a postu si zaslouží velký obdiv a sympatie fanoušků. Tím větší je překvapení, že takový duel, na skvěle připraveném hřišti a před fandící 150 tisícovou kulisou si nechali ujít další hráči naší sestavy... Předposlední mač okresního přeboru, před minimálně jednoroční pauzou, si náš tým zahraje v neděli od 17:00 hodin v Přelouči.