Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

13.6.2015 , 17:0026. kolo Okresní přebor
Přelovice - Opatovice  2:2 (2:0)
 Góly:   Vohralík P.1   (17´)   Asistence:   Šimák R.1   (17´) 
   Pracz1   (36´)     Blažek B.1   (36´) 
ŽK: 1:1 (Vohralík P.)   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 57´ , 59´)
Diváků: 30     Rozhodčí: Mencl  8  Asist.rozh.: Šindler  8,   Nekvapil  8
Sestava-známky:
Trenér: Kučera
Loučení s okresním přeborem vyšlo našim hráčům tak napůl. Po rozdílných poločasech jsme remizovali 2:2 s Opatovicemi. Zápas za nejmenší návštěvy sezóny, v počtu 30 diváků, bez problémů řídila trojice Mencl, Šindler a Nekvapil.

Vstup do zápasu i celý první poločas předváděli naši hráči fotbal lahodící oku diváka. Byli jsme lepším týmem a šance na sebe nenechaly dlouho čekat. Ve 14. minutě si na přízemní střelu Khuna stačil dosprintovat Blažek, ale z malého vápna dal těsně mimo. Za tři minuty na to zahrával Šimák rohový kop a Vohralík v nevšední pozici vkleče, hlavičkoval přesně do rohu Guldánovi branky 1:0. Ve 22. minutě se připomněl Malý v naší brance, když vytáhl přímo ze šibenice parádní střelu soupeře. Ve 36. minutě zahrával tentokrát náš rohový kop Blažek a jako exekutor se dokonale prosadil Pracz a opět hlavičkou 2:0. Ve 39. minutě se Malý vytáhl podruhé, když jistým zákrokem zabránil Balogově standardce ve směru do brány. Do kabin se tedy šlo s našim překvapivým dvoubrankovým vedením.

Druhý poločas jsme opět začali aktivněji my a hned v samém úvodu mohl po centru Kučery přidat pojišťovací gól Vohralík. Ale jeho hlavička šla bohužel mimo. Pak ze soupeře vyprchalo jakékoliv podcenění posledního týmu tabulky a začal hodně přitápět pod kotlem. V 54. minutě šla Balgova rána ještě nad, ale tři minuty na to nám už bylo hůř. To si Bartoníček udělal z našich obránců kužele a Malý jak je dlouhý, nestačil na třikrát zastavit sólo opatovického útočníka 2:1. Za další dvě minuty bylo srovnáno. Po chybě naši obrany se dostal míč k Balogovi a ten si v podobných situacích ví rady 2:2. Po té už se zápas za stálého deště dohrával z povinnosti.

Naši se sice neloučili vítězstvím, ale naštěstí ani ostudou. K té měli z předchozího debaklu s Přeloučí pěkně nakročeno. Jisté je, že okresní přebor je pro dospělý mančaft Přelovic minimálně na 1 rok uzavřen a že v příštím ročníku bude hrát v týmu dospělých pouze jeden mančaft. Nejisté je, jakou podobu mančaft bude mít. Snad ho více rozkryjí diskuse výboru TJ, jednotlivých aktérů a samotných fanoušků. Uvidíme, jaký výsledek to přinese...

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin