Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Hrabě3
ŽK: 1:2 (Tesák, Hrabě)   ČK: 0:1 (Bartoš)
Diváků: 90     Rozhodčí: Jakoubek  7
Haken6 Hladík L.8
70´Kalous 6

Novák J.7 Hrabě 9 Šprinc R.7 Rejmont7
45´Dlask Pa.7   75´Šprync P.7

Bartoš 8 Tesák 8 Vrba T.8

Novák Mar.8

Rejduga A.8
Trenér: Koch
Po dlouhých 12 letech jsme se opět střetli s mužstvem Zdechovic, který je nováčkem soutěže a navíc velmi ambiciózním. Pryč jsou časy venkovského plácku s katastrofálním hřištěm a vyskleným "ruským" panelákem. V neděli nás uvítalo krásné prostředí stadionu s novým příjezdem, barevný kabát paneláku, rekonstruované kabiny, světelná tabule a překrásné a dokonale rovné hříště se svěžím "anglickým" trávníkem. V neposlední řadě to však byl omlazený a posílený tým domácích.

Od první minuty se bylo na co dívat. Zdechovice, režírované ligistou Rydvalem, spouštěly útočné projektily hlavně po stranách. Krajní obránci a především záložníci (Rejmont, Novák J.) se měli při tom kvapíku co ohánět. Vzhledem k připravenosti manšaftu na soupeřovu taktiku se však nic mimořádného nestalo. Naopak z našeho prvního zátahu Rejmont nastřelil tyčku soupeřovy branky. Rozhodně jsme nezůstávali soupeři nic dlužni a v 15. minutě jsme udeřili naplno. Hrabě krásně uvolnil Hladíka a ten se nerozmýšlel a bodýlkem poprvé skóroval. Hrál se fotbal nahoru a dolů a našim to svědčilo. Po odpískaném faulu na polovině hřiště se nejrychleji zorientoval Hrabě a vybídl Hladíka k mazáckému druhému zářezu. Po tomto stavu přišel největší nápor nováčka. Nejprve se ukázal ve vší profesionalitě pomezní Páclík a zastavil ještě gólovou situaci. Za několik okamžiků se to již bohužel nepodařilo. Rejmontovi nechala obrana největšího chlapa a jeho hlavičce nezabránil ani skvělý Rejduga. Ten se ještě ukázal i při několika dalších akcích , převážně rohových kopech.

Druhý poločas byl ještě vypjatější a nervóznější. Soupeř se snažil o tlak, ale naše obrana v čele s jistým Rejdugou hrála na 100%. Soupeř zahrozil gólově jen jednou, kdy ani Novák M. neuhlídal hlavičkujícího domácího střelce. My jsme podnikali velmi nebezpečné brejky. Po jednom z nich jsme mohli rozhodnout, ale Rejmont asi dosud neví, proč to nebyl gól. Ten však přeci jen přišel v samotném závěru. Po dlouhém výkopu Tesáka se balon po ose Hrabě, Kalous, Šprinc opět dostal k naběhnutému Tesákovi a ten se nemýlil. Z naší strany stojí za zmínku ještě jeden střelecký pokus Tesáka (bomba do spojnice tyče a břevna) a nešťastné vyloučení výborně hrajícího Bartoše.,

Byl to krásný zápas, plný nasazení a napětí. Všichni aktéři odvedli dobrou práci a vítězství si zasloužili. Celá obrana zahrála s minimem problémů. Záložníci svědomitě plnili své úkoly a společnými silami vymazali Rydvala. Nejvíce se dařilo Hraběmu, jehož akční rádius je obrovský. V útoku splnil všechna očekávání Hladík. Jen tak dál naši borci!!! Potvrďte to již tuto neděli v 17:00 na domácím hřišti s týmem Valů. [MK]