Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
středa - 17:00
pátek - 17:00

24.10.2015 , 14:3012. kolo III. třída - Přeloučsko
Dolany - Přelovice  0:11 (0:5)
 Góly:   Doležal P.3   (35´,38´,42´pen.,)   Asistence:   Doležal P.2   (36´,42´)
   Malý Mich.3   (60´,66´,79´)     Khun1   (38´)
   Khun2   (14´,36´)     Řehák2   (35´,66´)
   Řehák2   (48´,57´)     Vohralík P.1   (66´)
   Vohralík P.1   (73´)     Šimák R.1   (73´)
      Hladík L.4   (14´,48´,57´,79´)
ŽK: 1:0   ČK: 0:0
Diváků: 40     Rozhodčí: Říha F.    Asist.rozh.: Paclík
Doležal P.7 Hladík L.7
46´Malý Mich. 7

Vohralík P.7 Řehák7 Bidlo6 Khun7
  60´Kučera J.6 53´Petrlík6

Šimák R.7 Pracz7 Černík O.6
    46´Uhlíř 6

Šprinc R.7

Poříz7
Trenér: Kučera
Duel s posledními Dolany přinesl povinné body a vysoké vítězství 11:0. Výsledek je až nedůstojný k tradicím domácího celku s krásným a záviděníhodným zázemím pro fotbalisty i diváky. Těch se však přišla na fotbal podívat jen hrstka a to ještě většina přelovických ...

K jednoznačnému výsledku se naši hráči rozjížděli ale pozvolna. V první čtvrthodince přinesl sice po přihrávce od L. Hladíka uklidnění Khun v podobě vedoucí branky, pak ale byla vidět jen naše platonická převaha. Po 35. minutě se však brankostroj rozjel naplno. Nejdříve si po Řehákově asistenci Doležal povodil obránce i s brankářem a s přehledem zvýšil na 2:0. Ve 38. min. se Doležalovi nepovedla přihrávka na Vohralíka, ale zato do vyložené šance vyslal Khuna a bylo to 3:0. O další dvě minuty naopak Khun vyslal ke zteči Doležala a ten s pomocí tyče zvýšil na 4:0. V závěru poločasu byl ve vápně faulován Doležal a sám postižený z penalty svým třetím gólem uzavřel účet první půle na 5:0.

Druhý poločas nezměnil nic na započatém trendu a skóre narůstalo. Ve 48. a 57. min. dvakrát po únicích L. Hladíka zakončoval Řehák - 7:0. Po hodině hry neudržel gólman míč po centru Řeháka a Malý měl snadnou situaci na doražení 8:0. Stejný hráč dostal o 6 minut později balon od Vohralíka a bodýlkem zvýšil na 9:0. Jubilejní desátý zářez mohl symbolicky z desítky (po faulu na L. Hladíka) slavit Uhlíř, ale penaltu neproměnil. Tak se jubilantem stal v 73. minutě Vohralík, který skóroval po rohovém kopu Šimáka - 10:0. Skóre uzavřel v 79. minutě svým třetím gólem Malý, který vysunutí L. Hladíka zakončil křižnou ránou na 11:0.

Na všech hráčích bylo patrné, že své nasazení podřídili "síle" soupeře a přesto z toho bylo výrazné vítězství. Gólman Poříz a prakticky celá obrana pak nemusela řešit žádnou zapeklitou situaci a šetřit síly na další zápas. Ten se hraje v neděli na domácím pažitu s Tetovem již od 14:00 hodin.