Góly:   Řehák2   (18´,43´)   Asistence:   Řehák1   (25´)
Diváků: 90     Rozhodčí: Havlík  9  Asist.rozh.: Paclík  9
Vohralík P.7 Hladík L.6
  50´Malý Mich. 6

Khun7 Bidlo6 Řehák7 Jelínek M.6
67´Petrlík6 50´Kučera J.6  55´Uhlíř6

Šimák R.6 Pracz7 Hladík M.6
    72´Svatoň II 6

Šprinc R.6

Poříz7
Trenér: Kučera
Další povinné vítezství, tentokrát 10:0 s Tetovem, vyšvihlo naše mužstvo do čela tabulky. Hrálo se slušně a tak rozhodčí Havlík neměl žádnou velkou práci a přispěl svým výkonem k hezké podzimní neděli. Náš tým se tak svým jednoznačným výsledkem důstojně rozloučil s téměř stovkou svých věrných fanoušků a krásný "Bicanův" pažit se může uložit k zimnímu spánku.

Ale zápas pro nás nezačal přesvědčivě. Hned ve 2. minuté namazal Šimák Trojáčkovi a ten bombou jen těsně minul naší branku. Minutu na to vyzkoušeli tetovští Pořízovu pozornost další střelou. Pak už jsme se chytli i my. V 7. minutě připravili Hladíci pěknou příležitost pro Vohralíka a ten doťuknutím otevřel skóre 1:0. Ve 14. minutě přelstil Tetov náš ofsajd systém a Poříz musel hodně rychle ven z branky, aby zachránil svoji neprůstřelnost. V 18. minutě centroval Vohralík a Řehák se skvěle zorientoval na vápně a z otočky pálil na 2:0. Ve 26. minutě zahrával Jelínek roh, Řehák prodloužil na Pracze a ten hlavou zvýšil na 3:0. Po půl hodině hry předložil L. Hladík na desítku Jelínkovi a ten si zapsal svůj první gól v přelovickém dresu 4:0. Ve 33. minutě vrátil Vohralík pod sebe na Šimáka a útočný obránce to z podobných míst umí velmi dobře 5:0. Ve 38. minutě vytvořil soupeř dvojitý závar před Pořízem, ale uhodilo na opačné straně. Hladicí s Jelínkem vyrobili šanci pro Vohralíka a ten hlavou zvýšil na 6:0. V samotném závěru poločasu našel Bidlo na desítce Řeháka a ten v pádu hlavou uzavřel účet prvního poločasu na 7:0.

Začátek druhého dějství pokračoval v naší kanonádě. Ve 47. minutě poslal z levé strany nadýchaný centr Vohralík a Jelínek hlavou dával už na 8:0. V 55. minutě postupoval Khun po hranici velkého vápna a v pravý okamžik zasunul po zemi k tyči na 9:0. Pak se dvakrát dostal ke slovu Tetov. Nejdříve po samostatném uniku přestřelil a po té Trojáčkovu standardku po kolenou likvidoval Poříz. Jubilejní desátý a konečný gól vstřelil v 64. minutě ze standardky Šimák. Po té se i vlivem dalších střídání brankostroj zastavil a skóre zůstalo beze změny až do závěrečného hvizdu kvalitního rozhodčího Havlíka.

Naši splnili očekávání a spolehlivě získali povinné body. Jejich jasnou převahu nejlépe vystihovala věta dcery tetovského gólmanka. Ta v 87. minutě na jeho adresu prohodila: "Tati pojď už domů". Náš tým ještě čeká důležitá rozlučka s podzimní částí. Ta se uskuteční příští sobotu ve 14:00 na Valech. Jak sladká to tečka bude se teprve uvidí, okénka v naší obranné činnosti by se ale nemusela vyplatit...