Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

7.11.2015 , 14:001. kolo III. třída - Přeloučsko
Valy - Přelovice  1:4 (1:2)
 Góly:   Jelínek M.1   (07´)   Asistence:   Vohralík P.1   (07´) 
   Hladík L.1   (31´)     Doležal P.1   (85´) 
   Vohralík P.1   (83´)     Bidlo1   (31´) 
   Kučera J.1   (85´)    
ŽK: 0:1 (Řehák)   ČK: 0:0    (Branka soupeře: 32´ )
Diváků: 120     Rozhodčí: Svatoň    Asist.rozh.: Vrba  
Sestava-známky:
Doležal P.6 Hladík L.6
  51´Malý Mich. 6
   
Vohralík P.8 Bidlo6 Řehák 8 Jelínek M.7
 60´Kučera J.6  52´Hladík M.6
       
Šimák R.7 Pracz8 Khun7
88´Uhlíř -    
     
Šprinc R.7
 
Poříz9
Trenér: Kučera
Poslední zápas podzimu potvrdil vzestupný trend našeho týmu. Rivala z Valů jsme na jeho trávníku porazili 4:1. Zápas bez problémů řídil Svatoň a sledovalo ho na 120 diváků.

Vstup do zápasu se nám vydařil výborně. Během první dvacetiminutovky jsme převzali otěže zápasu do svých rukou a dostatečně zaměstnávali domácí obranu. V 7. min. unikl po levé straně Vohralík a z jeho centru poprvé rozjásal naše příznivce Jelínek, který z voleje z blízka poslal míč do sítě. O pár minut nato mohlo být ještě veseleji, ale po přiťuknutí od Doležala nastřelil L. Hladík ranou z velkého vápna pouze břevno. Další příležitosti Doležala, L. Hladíka, Vohralíka či Jelínka zůstaly nevyužity. Dalšího gólu jsme se dočkali ve 31. min., Bidlo kolmou přihrávkou našel zcela volného L. Hladíka a ten po samostatném nájezdu střelou k tyči zvýšil na 2:0. Naše radost z dvougólového náskoku měla ale krátké trvání, neboť hned za minutu Hačko snížil na 2:1. Tímto výsledkem také první půle skončila.

V druhém dějství se toho ze začátku moc nedělo. V 56. standardku Šimáka gólman kryl. Po deseti minutách se po další standardce odrazil míč k M. Hladíkovi, ale ten ho levačkou uklidil mimo. V 75. se ale začal lámat chleba a útok střídal útok. Po našem závaru následoval brejk Valů a Poříz vytáhl vítězný zákrok. Vzápětí míč po střele M. Hladíka poskakoval po brankové čáře. V 78. Malý uvolnil Doležala a ten dal trestuhodně nad. Z protiútoku opět Poříz vyrazil skvěle na roh a po něm zachraňoval M. Hladík na brankové čáře. V 82. Malý v situaci jeden na jednoho neuspěl. V 83. Vohralík získal na polovině míč, obhodil si obránce a podél gólmana potvrdil na 3:1. V 86. Doležal přesně načasoval přihrávku na Kučeru a ten obešel i gólmana a ustanovil na konečných 4:1. V 88. zopakoval Doležal uvolnění na Řeháka, ten však zakončil jen do tyče. Odražený balón mohl dát při své derniéře sám Doležal do prázdné branky, ale levačka mu selhala. V poslední minutě se ještě vytáhl Poříz rybičkou a po té neuspěli Khun s Vohralíkem a M. Hladíkem.

Sympatický výkon obou týmů nakonec přinesl zasloužené vítězství našeho mančaftu. Zásluhou lepšího skóre o jeden gól tak přezimujeme na prvním místě tabulky. Hned po utkání, při rozlučce Na Staré Poště, se tak cíle na jarní část soutěže výrazně přehodnocovaly...

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin