Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
středa - 17:00
pátek - 17:00

7.11.2015 , 14:001. kolo III. třída - Přeloučsko
Valy - Přelovice  1:4 (1:2)
 Góly:   Jelínek M.1   (07´)   Asistence:   Vohralík P.1   (07´)
   Hladík L.1   (31´)     Doležal P.1   (85´)
   Vohralík P.1   (83´)     Bidlo1   (31´)
   Kučera J.1   (85´)
ŽK: 0:1 (Řehák)   ČK: 0:0    (Branka soupeře: 32´ )
Diváků: 120     Rozhodčí: Svatoň    Asist.rozh.: Vrba
Doležal P.6 Hladík L.6
  51´Malý Mich. 6

Vohralík P.8 Bidlo6 Řehák 8 Jelínek M.7
 60´Kučera J.6  52´Hladík M.6

Šimák R.7 Pracz8 Khun7
88´Uhlíř -

Šprinc R.7

Poříz9
Trenér: Kučera
Poslední zápas podzimu potvrdil vzestupný trend našeho týmu. Rivala z Valů jsme na jeho trávníku porazili 4:1. Zápas bez problémů řídil Svatoň a sledovalo ho na 120 diváků.

Vstup do zápasu se nám vydařil výborně. Během první dvacetiminutovky jsme převzali otěže zápasu do svých rukou a dostatečně zaměstnávali domácí obranu. V 7. min. unikl po levé straně Vohralík a z jeho centru poprvé rozjásal naše příznivce Jelínek, který z voleje z blízka poslal míč do sítě. O pár minut nato mohlo být ještě veseleji, ale po přiťuknutí od Doležala nastřelil L. Hladík ranou z velkého vápna pouze břevno. Další příležitosti Doležala, L. Hladíka, Vohralíka či Jelínka zůstaly nevyužity. Dalšího gólu jsme se dočkali ve 31. min., Bidlo kolmou přihrávkou našel zcela volného L. Hladíka a ten po samostatném nájezdu střelou k tyči zvýšil na 2:0. Naše radost z dvougólového náskoku měla ale krátké trvání, neboť hned za minutu Hačko snížil na 2:1. Tímto výsledkem také první půle skončila.

V druhém dějství se toho ze začátku moc nedělo. V 56. standardku Šimáka gólman kryl. Po deseti minutách se po další standardce odrazil míč k M. Hladíkovi, ale ten ho levačkou uklidil mimo. V 75. se ale začal lámat chleba a útok střídal útok. Po našem závaru následoval brejk Valů a Poříz vytáhl vítězný zákrok. Vzápětí míč po střele M. Hladíka poskakoval po brankové čáře. V 78. Malý uvolnil Doležala a ten dal trestuhodně nad. Z protiútoku opět Poříz vyrazil skvěle na roh a po něm zachraňoval M. Hladík na brankové čáře. V 82. Malý v situaci jeden na jednoho neuspěl. V 83. Vohralík získal na polovině míč, obhodil si obránce a podél gólmana potvrdil na 3:1. V 86. Doležal přesně načasoval přihrávku na Kučeru a ten obešel i gólmana a ustanovil na konečných 4:1. V 88. zopakoval Doležal uvolnění na Řeháka, ten však zakončil jen do tyče. Odražený balón mohl dát při své derniéře sám Doležal do prázdné branky, ale levačka mu selhala. V poslední minutě se ještě vytáhl Poříz rybičkou a po té neuspěli Khun s Vohralíkem a M. Hladíkem.

Sympatický výkon obou týmů nakonec přinesl zasloužené vítězství našeho mančaftu. Zásluhou lepšího skóre o jeden gól tak přezimujeme na prvním místě tabulky. Hned po utkání, při rozlučce Na Staré Poště, se tak cíle na jarní část soutěže výrazně přehodnocovaly...