Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
středa - 17:00
pátek - 17:00

27.3.2016 , 15:0014. kolo III. třída - Přeloučsko
Přelovice - Valy  4:1 (1:0)
 Góly:   Pracz1   (15´)   Asistence:   Jelínek M.1   (52´)
   Malý Mich.1   (47´)     Šprinc R.1   (47´)
   Hladík L.1   (52´)     Šimák R.2   (15´,65´)
   Jelínek M.1   (65´)
ŽK: 0:2   ČK: 0:0    (Branka soupeře: 70´ Chleboun)
Diváků: 150     Rozhodčí: Čermák    Asist.rozh.: Štochl M.   ,   Vokál R.
Malý Mich.7 Hladík L.7
84´Jelínek R. - 88´Bobonič -

Kučera J.7 Vohralík P.7 Řehák8 Jelínek M.7
69´Hladík M.-   81´Uhlíř-

Šprinc R.7 Pracz7 Šimák R.7

Bidlo7

Poříz7
Trenér: Kučera
V jarní premiéře jsme na domácím hřišti přivítali soupeře s velkým zvukem, celek z Valů. Za krásného počasí se na zápas přišlo podívat více jak 150 diváků.

Valy začaly podstatně lépe a téměř 20 min. nás držely na naší půlce hřiště. Naše soustředěná obrana ale atakům odolala. My jsem se dostali k prvnímu ohrožení soupeřovy branky v 15. min. Rohový kop zahrál R. Šimák a Pracz se hlavičkou postaral o první jarní gól. V dalších minutách se hra začala vyrovnávat a v závěru prvního poločasu jsme byli mírně lepší. Vedení mohl ještě zvýraznit M. Jelínek, ale po centru L. Hladíka hlavičkoval těsně vedle.

Ve druhé půli už jsme byli jednoznačně lepším týmem. Přispěly k tomu dva rychlé góly v prvních 7-mi minutách po přestávce. Nejdříve Malý zužitkoval dlouhou přihrávku Šprince za obranu, obešel gólmana a poslal míč do sítě podruhé. V 52. min. prošel po pravé straně M. Jelínek a po jeho zpětné přihrávce překonal brankáře hostí L. Hladík potřetí - 3:0. Po této sprše soupeř odpadl. Náš úspěch završil po centru R. Šimáka Jelínek - 4:0. Valy stačily už jenom korigovat v 70. min. na 4:1.

Náš tým se prezentoval velmi solidním výkonem, pracoval jako jeden muž. Příjemně překvapili i ti, u kterých se to tolik nečekalo. Vysoké očekávání do dalších bojů můžeme potvrdit v dalším utkání v sobotu od 16 hod. v Lánech na Důlku.