Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

12.6.2016 , 17:0025. kolo III. třída - Přeloučsko
Přelovice - Dolany  3:0 (1:0)
 Góly:   Řehák1   (07´)   Asistence:   Řehák1   (67´)
   Khun1   (52´)     Vohralík P.1   (07´)
   Vohralík P.1   (67´)     Šprinc R.1   (52´)
ŽK: 2:1 (Khun, Kalinin)   ČK: 0:0
Diváků: 90     Rozhodčí: Petr  7  Asist.rozh.: Paclík  8
Kalinin 7 Hladík L.7
60´Hladík M. 7 84´Svatoň II 7

Uhlíř7 Vohralík P.7 Řehák7 Jelínek M.7
72´Pracz7   77´Štochl M.7

Šprinc R.7 Khun 7 Šimák R.7
67´Čapek 7

Bidlo7

Poříz7
Trenér: Kučera
Vítej OKRESNÍ PŘEBORE!. Domácí výhrou nad rivalem z Dolan si naši hráči zajistili v předstihu nejen 1. místo v tabulce III. třídy, ale i postup do OP. Zápas průměrné úrovně bez větších problémů řídil rozhodčí Petr a sledovalo ho 90 diváků. Zápas měl i nádhernou předehru. Nejdříve přišla zpráva, že starší žáci skončili své účinkování v okresním přeboru na krásném 2. místě. Pak došlo na dekorování mladších žáku, kteří se stali přeborníky okresu. Gratulujeme!

Dojemné chvíle, které si s mladými fotbalisty vychutnali i hráči A-týmu, je pranic nepoznamenaly a do soupeře se pustili pěkně zostra. Už ve 2. minutě se L. Hladík dostal do těsné blízkosti gólmana, ale nepropálil ho. V 7. minutě předvedli naši fotbalisté krásnou akci. Vohralík se po pravé straně zbavil svého strážce, po zemi předložil před branku Řahákovi a ten jen doklepl na 1:0. O 5 minut později opět pohledná akce po ose Řehák, L. Hladík a Vohralík. Střelu posledně jmenovaného bravurně zlikvidoval gólman hostí. Pak přišly dvě příležitosti L. Hladíka. Nejdříve jeho střela z vápna šla mimo tyče a centr Jelínka ho tak překvapil, že na něj nedokázal zareagovat. Obdobně dopadl i parádní centr Uhlíře, kdy si L. Hladík s Jelínkem dávali tak dlouho přednost, až míč skončil v zámezí. Ve 40. minutě se zaskvěl Poříz, když si bravurně poradil s těžkou standardkou soupeře. Závěr poločasu byl ve znamení brejků, ale žádný nebyl gólový.

Začátek druhého dějství potvrdil naše postupové ambice. Ve 47. minutě se Khun hlavou ještě zastřeloval po Šimákově rohu, ale po standardce Šrince svoji šanci již proměnil v gól na 2:0. Šprinc se jako nahrávač ukázal i po hodině hry, kdy naservíroval dlouhý křižný pas na Jelínka, ale ten se sám vytlačil z optimálního střeleckého úhlu. V 68. minutě předvedli naši fotbalisté modernu v podobě kolmičky Řeháka na Vohralíka a ten podél gólmana zpečetil naše vítězství na 3:0. Důvodem konečného skóre byla naše další střelecká nemohoucnost, kdy své šance postupně zazdívali L. Hladík, Kalinin, Štochl nebo Řehák.

Skvělá sezóna našich barev má doslova žně ve všech věkových kategoriích, vč. té dospělé. Právě parta okolo kouče Kučery udělala nejpřekvapivější výsledky a obdiv si zaslouží celý tým. Také asi nastal ten správný čas na vhodné doplnění mužstva, abychom byli v okresním přeboru konkurenceschopní. Jak dobře se to výboru podaří ukáží až podzimní duely. Ale ještě dříve nás čeká poslední mač na hřišti posledního Tetova. Zápas se hraje v sobotu v 17:00 hodin.