Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 18:00
pátek - 18:00
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

21.8.2016 , 17:002. kolo Okresní přebor
Přelovice - Chvojenec  2:1 (0:1)
 Góly:   Řehák1   (67´)   Asistence:   Blažek B.2    
   Jelínek M.1   (70´)    
ŽK: 0:0   ČK: 0:0    (Branka soupeře: 27´)
Diváků: 100     Rozhodčí: Čermáík    Asist.rozh.: Ledajaks  ,   Balog   
Sestava-známky:
Šprync A.6 Hladík L.6
   
Blažek B.7 Řehák7 Vohralík P.6 Jelínek M.7
80´Pracz-   78´Šprinc R.-
       
Jelínek R.6 Malý Mich.7 Šimák R.6
85´Uhlíř -    
     
Bidlo6
 
Poříz7
Trenér: Kučera
Nová sezóna "okresní ligy" je tu a Přelovice jsou u toho! První duel nováčků OP vyzněl pro naše barvy a s Chvojencem jsme vybojovali první důležité vítězství. Zápas dokonale rozhodovala trojice Čermák, Ledajaks, Balog a viděla ho stovka diváků.

Zápas začal opatrně a do šancí se oba týmy moc nehrnuly. Náš tým byl ale přeci jen o trochu aktivnější. V 9. minutě se pěkně uvolnil na pravé straně Vohralīk a po jeho centru si první střelecký pokus zapsal navrátilec Šprync. Jeho hlavička šla bohužel jen do gólmana. Stejně se zadařilo o 5 minut později Šimákovi ze standardky. V 16. minutě, po spolupráci Malého a Blažka hlavičkoval Hladík nad. V 25. minutě se do první vážné šance dostal i soupeř, ale Poříz na zemi zachránil. O dvě minuty už ale bylo hůř. Relativně jednoduchý balon v našem vápně se smolně odrazil k útočníkovi soupeře D. Nechvílemu, který neváhal a z první ho s pomocí teče obránce uklidil k tyči naší branky 0:1. Do pěti minut mohlo být vyrovnáno, ale hlavičku Vohralíka po parádím centru Blažka vyškrábl hostující gólman na roh.

Jestli první půle naznačovala naší převahu, tak druhá to jen potvrdila. V 52. minutě se krásně uvolnil Vohralík za hranicí šestnáctky a ještě krásněji vystřelil, ale jeho bomba trefila jen spojnici soupeřovy branky. Vzápětí přišla jako blesk z čistého nebe střela soupeře a Poříz rybičkou zázračně vyrazil, stejně jako další střelu po náhodné šanci soupeře v 61. minutě. Následoval technický pokus aktivního Vohralíka, který skončil nad. Pak ale přišla naše efektivní pětiminutovka, kdy jsme zahrávali sérii rohových kopů a Blažek je umí parádně. Nejdříve ostrým rohem na bližší tyč našel Řeháka a ten vyrovnal hlavou pod víko na 1:1. O pět minut později stejný nahrávač, tentokrát rohem na zadní tyč vybídl osamoceného M. Jelínka k další hlavičce a rázem jsme vedli 2:1. V těchto chvílích byl soupeř v krizi a k jeho doražení chyběly L. Hladíkovi centimetry, kdy po krásné akci Řeháka a Blažka zakončoval na dlouhou nohu. Pak se soupeř oklepal a dvakrát ohrozil naší branku. V 79. minutě zblokoval jeho střelu Šimák a v 86. minutě výtečně vytáhl Poříz. Ani nám už míč v poslední minutě po standardce Šimáka a následné dorážce Hladíka do branky nespadl.

O klíčové body pro sebedůvěru se postaral celý tým. Výborně zahrála obrana včele se skvělým Pořízem, motorem byla celá záloha v níž se jak zamlada uvedl navrátilec Blažek. Když se nám bude dařit i v útoku a zůstane bojovnost a touha po vítězství máme šanci i do dalších zápasů. A budeme ji potřebovat už při nastávajících mačích "el clasico" s Přeloučí a následně s Bohdančí. Nedělní zápas začíná v Přelouči v 17:00 hodin.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček transform Milan Sejpal SIPP taurus LZ Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Petr Jiří Pachman Martin Novák Zima Chramosta CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin