Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

30.10.2016 , 14:3012. kolo Okresní přebor
Ostřešany - Přelovice  3:1 (1:1)
 Góly:   Hladík L.1   (30´)   Asistence:   Vohralík P.1
ŽK: 1:2 (Šimák R., Blažek B.)   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 37´ , 70´ , 85´)
Diváků: 90     Rozhodčí: Bém  9  Asist.rozh.: Svoboda  7,   Šindler  7
Šprync A.6 Hladík L.6
86´Šimák O. - 83´Kučera J. -

Blažek B. 5 Novotný R.7 Khun5 Vohralík P.7
65´Uhlíř P.6

Šprinc R.5 Pracz6 Šimák R. 6

Bidlo6

Poříz6
Trenér: Kučera
Ostřešany nejsou pro náš tým oblíbeným soupeřem a zvláště ne venku. Potvrdilo se to i tentokrát, kdy jsme po mdlém výkonu neuspěli. Naši čtvrtou prohru v sezóně v mrazivém počasí vidělo téměř 100 diváků. Zápas kvalitně řídil rozhodčí Bém.

Už od samého začátku ukazoval soupeř své technické kvality a naznačil tak, že náš rozjetý tým to nebude mít jednoduché. Už ve čtvrté minutě se hned dvakrát objevil ve výtečné šanci nejlepší střelec domácích L. Moravec. Jeho první střelu Poříz vyrazil a z následného rohu lapil i jeho nebezpečnou hlavičku. V 11. minutě si náš gólman poradil i s nepříjemnou střelou Drbohlava. Po čtvrt hodině bránění jsme se najednou dostávali do šancí i my. Nejdříve vysunul Šimák Vohralíka, který zprava nabil před branku dobíhajícímu Špryncovi, ale ten vysoko přestřelil. Stejně dopadla o dvě minuty později hlavička Vohralíka, po centru Blažka. Ve 26. minutě po velkém závaru před brankou domácích to vypadalo již na gól, ale Hladíkovu hlavičku nakonec vyškrábl gólman Jahelka. Podstatně úspěšnější jsme byli o tři minuty poté, kdy po další úspěšné spolupráci dvojice Šimák - Vohralík, se druhý jmenovaný bravurně zbavil svého strážce a cestu jeho křižné střely dokonale změnil Hladík na vedoucí gól 0:1. Po půlhodině zahrával z dobré pozice L. Moravec standardku, ale ta byla pro Poříze jen lahůdkou. Ne tak se stala situace z 36. minuty. Po nenápadném brejku soupeře jsme neodkopli Pořízem vyražený míč do bezpečí a hostující útočník, s pomocí nastřeleného Moravce, srovnal na 1:1. Vzápětí mohl po brejku vrátit naše vedení zpět aktivní Vohralík, ale jeho pokus šel těsně mimo.

Jestli byl první poločas bohatý na šance, tak o druhém to rozhodně neplatilo. V první čtvrthodince druhé části diváci zaregistrovali jen náznak závaru před domácí brankou a na druhé straně se soupeř pochlubil jen rohovým kopem, který prosvištěl kolem naší šibenice. Chleba se lámal až v 70. minutě. Šimák podběhl dlouhý balon do šestnáctky a jeho zaváhaní dokonale využil na desítce osamocený Vácha 2:1. I když se Novotný snažil o kolmičky za obranu domácích, nevyslyšeli ho jeho adresáti. Když se navíc zranil Blažek a náš nejnebezpečnější hráč Vohralík často suploval v obraně, nebyl nikdo, kdo by ohrozil branku soupeře. Navíc jsme v 84. minutě špatným odkopem namazali soupeři na třetí gól. O něj se postaral L. Moravec opět nestřežený v naší šestnáctce 3:1.

Naši bez Řeháka a Malého tentokrát nebyli pro soupeře příliš nebezpeční. Celý tým pak působil dost bezradně, zvláště pak v druhé půli. A chyběla i příslovečná touha po vítězství. Věříme, že vše přijde v pravý čas, neboť nás čeká zápas s vedoucím týmem soutěže Rosicemi. Fanoušci nemají skromnější přání, než aby naši hráči završili skvělou domácí bilanci dalším vítězstvím. Zápas se hraje již ve 14:00 hodin.

Obec Prelovice Obec Neratov Realma PZBuilding LZ Argos Tomáš Vaníček Kiekert Tlapnet Martin Panchartek