Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

6.11.2016 , 14:0013. kolo Okresní přebor
Přelovice - Rosice nad Labem  1:3 (1:1)
 Góly:   Vohralík P.1   (17´)   Asistence:   Blažek B.1
ŽK: 2:2 (Pracz, Blažek B.)   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 3´, 53´, 75´ )
Diváků: 120     Rozhodčí: Pavlas  5  Asist.rozh.: Baracz  8,   Balog  8
Trenér: Kučera
Domácí tvrz dobyta. Za uplakaného dušičkového počasí nám vyloupil všechny body lídr tabulky z Rosic. Zápas nepřesně rozhodoval Pavlas a cestu na něj vážilo více, jak sto diváků.

Vedoucí tým tabulky se do nás pustil hned od první minuty. Po signálu z rohu a střele M. Bartoše musel jít Poříz hodně rychle na zem. Ve 3. minutě, ale ani tento rychlý zákrok našemu gólmanovi nestačil a z desítky ho propálil trestuhodně volný Prokůpek 0:1. My jsme se k prvnímu ohrožení branky soupeře dostali až v 17. minutě, ale stálo to zato. Šprync uvolnil na levé straně Blažka, ten narouboval krásný centr přímo na nohu Vohralíka, který ještě krásnějším "angličanem" srovnal skóre na 1:1. Potom se hra rychle přelévala z jedné strany na druhou. Ve 22. minutě pálil Šprync a Vlček jen vyrazil na roh. Za dvě minuty Poříz vychytal Prokůpka. Útočník hostí zahodil po půl hodině hry další tutovku, když vysoko přestřelil naši opuštěnou branku. Ve 36. minutě střílel těsně vedle Vohralík po přihrávce svého vrchního nabíječe Blažka. V závěru poločasu ještě Poříz zlikvidoval brejk Hovorky a lišácky vystihl i nebezpečnou zpětnou přihrávku soupeře.

Bláznivé tempo v druhé části moc nepolevilo. V 51. minutě zneškodnil Poříz střelu M. Bartoše, ale o dvě minuty později už byl bezmocný. To Pracz, možná zbytečně, hlavičkoval na roh a potom spolu s výborně hrajícím Bidlem neuhlídali jediného hlavičkáře Pozdníka, který dostal soupeře opět do vedení 1:2. V 65. minutě mohlo být srovnáno. To by ale musel rozhodčí Pavlas odpískat pokutový kop za jasné stažení Řeháka ve vápně. Nestalo se tak a ani Šprync ani Blažek z pokračující akce na vyrovnání nedosáhli. V 68. minutě vychytal Poříz parádním zákrokem Jiřího Růžičku, ale v 75. kapituloval potřetí. Na podmáčeném terénu neudržel střelu soupeře a do prázdné branky zvýšil nejlepší hráč na place M. Bartoš na 1:3. Střílelo se však dál. Bombu Blažka po přiťuknutí Malého zlikvidoval Vlček. Stejně jako Poříz v závěru zabránil zakončení Rogovikovi, po pěkné kombinační akci soupeře.

Zápas se musel líbit oběma táborům fanoušků. Proti silnému soupeři, s formou na I.A třídu, bojovali naši jako psi, ale na úspěch to nestačilo. Špičkové zákroky předváděl Poříz, kterému v defenzívě nejvíce sekundovali Bidlo se Šimákem. V poli, oproti předchozím zápasům ožil Šprync a středová řada může svou kvalitou konkurovat proti kterémukoliv soupeři. Zvlášť se střelecky disponovaným Vohralíkem. Nezklamali ale ani ostatní hráči, včetně lavičky. Bylo by pěkné, kdyby si náš tým nepokazil dobrý dojem z podzimní sezóny ani v posledním duelu na hřišti Opatovic. Přezimovat na "bedně" je hodně lákavé... Zápas začíná již ve 13:30 hodin.

Obec Prelovice Obec Neratov Realma PZBuilding LZ Argos Tomáš Vaníček Kiekert Tlapnet Martin Panchartek