Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

26.3.2017 , 15:0014. kolo Okresní přebor
Přelovice - Opatovice  4:0 (4:0)
 Góly:   Hladík L.2   (1´,20´)   Asistence:   Hladík L.2   (36´,45´) 
   Šprync A.2   (36´, 45´)     Vohralík P.1   (1´) 
      Šprinc R.2   (1´,45´) 
      Šimák R.1   (20´) 
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků: 80     Rozhodčí: Řehák  9  Asist.rozh.: Školout  9,   Blažek  9
Sestava-známky:
Šprync A.7 Hladík L.7
80´Šimák O. 7 57´Bidlo 7
   
Blažek B.7 Novotný7 Řehák7 Vohralík P.7
77´Uhlíř7   72´Jelínek M.7
       
Šprinc R.7 Pracz7 Šimák R.7
     
Hajn7
 
Poříz7
Trenér: Kučera
Vstup do jarní sezóny se nám vydařil. Soupeře z Opatovic jsme přehráli jednoznačným vítězstvím 4:0. Na parádně připraveném pažitu sledovalo zápas rozdílných poločasů 80 diváků a bez problémů ho řídila trojice Řehák, Školout, Blažek.

Naši vstoupili do zápasu, jak nejlépe mohli a hned v 1. minutě se ujali vedení. To Šprinc z levé strany připravil nadýchaný centr pro Vohralíka, ten hlavou posunul na Hladíka, který si v podobných situacích ví rady 1:0. O deset minut později Šimák nadvakrát servíroval slibné balony do šestnáctky soupeře, ale ty jen nebezpečně prosvištěly brankovištěm, aniž by je někdo zasáhl. To se povedlo až z druhé strany, kdy se po centru Blažka dostal k zakončení Vohralík. Jeho hlavičku však gólman hostí Hampl reflexivně vyrazil. Ve 20. minutě již ale kapituloval podruhé, když neudržel střílený centr R. Šimáka a pohotový Hladík navlas zopakoval své zakončení 2:0. Tři minuty poté mohli zvýšit skóre Vohralík a Řehák, ale ani jeden neuspěl. Přesně po půl hodině hry se poprvé nebezpečně připomněl i soupeř. Naštěstí střela Richtera šla těsně mimo. Ve 36. minutě předvedl náš tým nejhezčí akci zápasu. Na jejím konci si učebnicově narazil balon Šprync s Hladíkem a prvně jmenovaný profesorsky zakončil 3:0. O dvě minuty později se mohli opatovičtí vrátit do zápasu přímým kopem, ale Poříz byl proti a balon mířící k tyči bezpečně zlikvidoval. V samém závěru poločasu se po chybě hostí objevila hned trojice našich hráčů před osamoceným gólmanem. Odpovědnost na sebe vzal Šprync a uzavřel tak skóre nejen poločasu, ale bohužel i celého zápasu 4:0.

Ve druhém dějství naši hráči natěšeným divákům už žádnou další radost nepřidali. A když se soupeř s výsledkem pravděpodobně smířil, hra ztratila na atraktivitě. Za zmínku pak z naší strany stojí jen nedokončená sóla Šprynce a Vohralíka a střela Řeháka do rukou gólmana. Soupeř mohl korigovat z ideální vzdálenosti přímým kopem Baloga, ale ten s ním špatně naložil.

Naši rozehráli v prvním poločase parádní fotbalový koncert. Celý tým šlapal přesně tak, jak si naši fanoušci přáli a možná ani nečekali... Velká pochvala všem aktérům bez rozdílu! Druhý poločas bohužel už spadl do šedi. Příští sobotu odjíždí náš tým do dalekého Chvojence, kde se nám příliš nedaří a je třeba statistiky změnit. Zápas začíná v 15:30 hodin.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin