Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

1.4.2017 , 15:3015. kolo Okresní přebor
Chvojenec - Přelovice  0:0 (0:0)
ŽK: 1:2 (Šprync A., Vohralík P.)   ČK: 0:0
Diváků: 60     Rozhodčí: Rázek  9  Asist.rozh.: Blažek  9,   Metelka  9
Šprync A. 6 Hladík L.6
  89´Malý Mich. -

Blažek B.6 Novotný6 Řehák8 Vohralík P. 8
59´Bidlo6 87´Kučera J.-

Šimák R.7 Pracz7 Šimák O.6
    73´Uhlíř 6

Hajn7

Poříz8
Trenér: Kučera
Ve druhém jarním dějství zajížděl náš tým do dalekého Chvojence. Na jeho půdě se nám obvykle nedaří, proto je bod za bezgólovou remízu naší výhrou. Na nemastný, neslaný výkon našeho mužstva se přijela podívat početná část našich fanoušku a na stále se lepšícím plácku ho výborné rozhodovala trojice Rázek, Blažek a Metelka.

Domácí od počátku našim hráčům nenechávali sebemenší prostor a tím je často dostávali do role obranářů a někdy i statistů... V 5. minutě se ve vápně hezky uvolnil Velínský, ale Poříz dobře situaci přečetl. Od 25. minuty už byl náš gólman v kontinuální palbě. Nejdříve zlikvidoval střelu šajtlí z levé strany. Pak se vytáhl po střele Zbudila z 20 metrů a jedovku Richtera ze stejného místa měl čas jen vyrazit. Ve 34. minutě jsme zahrozili poprvé my a mohl to být zásah gólový. Řehák dostal krásný balon po rohu Blažka na hlavu, ale jeho zakončení šlo bohužel přímo do rukou gólmana. Pak už zase domácí pokračovali ve festivalu zahazování šancí. Naštěstí jim v tom hodně překážel skvělý Poříz, který likvidoval jak jejich brejky, tak i nebezpečné střely. A když už to vypadalo, že v poslední minutě přeci jen domácí otevřou skóre, zastoupil ho na brankové čáře Pracz.

V druhé části se nic moc nedělo. Pouze aktivní Richter postrašil naše fanoušky střelou těsně mimo. Vzápětí měl slibné brejky Šprync, ale v prvním případě dal balon na Hladíka příliš dlouhý a v druhém ho o míč připravil gólman Pavlíček. V 73. se Poříz k vysokému míči neprotlačil, ale Šimák ho jistil zezadu. Vše si náš gólman vynahradil minutu poté, kdy se zaskvěl při několikanásobné palbě po rohu soupeře. Paradoxně jsme v samotném závěru mohli odvést všechny body my, ale pas Šprynce nestačil Hladík v malém vápně zkrotit na kýžený gól.

Pro nás je přesto bod zlatý a děkovat můžeme především Pořízovi. Bohužel se k jeho perfektnímu představení přiblížil jen novic Hajn a Pracz. Ostatní zůstali za očekáváním a mnozí hodně hluboko... S podobným výkonem bychom na body v obou nastávajících derby pravděpodobně nedosáhli. Všichni však věří, že na domácím pažitu bude vše jinak. Rezervu Přelouče přivítáme tuto neděli v 15:30 a Lázně Bohdaneč o týden později. Tak hodně štěstí.