1.4.2007 , 16:0015. kolo III. třída - Přeloučsko
 Góly:   Novák J.1      Asistence:   Balada M.1
   Pracz1        Hladík L.1
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků: 60     Rozhodčí: Pagáč  7  Asist.rozh.: Štochl M.  8
Trenér: Koch , Kvapil
Domácí jarní premiéru ozdobili naši hráči vítězstvím 2:1 nad celkem Lánů na Důlku. Technicky vyspělý soupeř, kterým Lány rozhodně jsou, nám obvykle svědčí. Nejinak tomu bylo i nyní a naši hráči si tak vylepšili pošramocenou reputaci po předchozím "výprasku" z Koles.

Do zápasu jsme vstoupili přímo ideálně a již ve druhé minutě se měnilo skóre. L. Hladík neobvykle po levé straně zatáhl míč až k brankové čáře a nacentroval před branku. Tam si J. Novák zpracoval míč a patičkou "ala Socrates" překonal brankáře hostí Kalouse. V dalších minutách jsme byli i nadále aktivní, avšak několik slibných příležitostí zůstalo nevyužito vinou nepřesné finální přihrávky.

Po přestávce jsme naopak rychle inkasovali my. Z trestného kopu provětral Rejdugu i roh naší branky hostující kapitán. Hosté pak měli mírnou převahu. Naše hra se oživila až po příchodu Robovského. Mnoho gólových šancí si však nevytvořilo ani jedno mužstvo. Z naší strany stojí za zmínku dvě "dělovky" Vrby. Druhá z nich jen o vlásek minula Kalousovu svatyni, kterou "půjčený" gólman moc dobře zná. Další zárodky šancí končily bohužel daleko před Kalousem. Podařilo se to až těsně před koncem, kdy po přihrávce Balady rozhodl T. Pracz, netradičně nohou a ještě pravou !

Utkání bylo hrané slušně, dobrý rozhodčí Pagáč neudělil ani jednu žlutou kartu. Naše vítězství pak lze označit za šťastné a vydřené. U našeho mužstva zvítězila obrana nad útokem. Výrazný podíl na tom měli všichni "beci" a zvláště pak Hrabě. Bohužel kvůli zranění nedohrál a bude citelně chybět i v dalším zápase v Libišanech. Hraje se v neděli od 16:30 hodin. [mk]