ŽK: 3:1 (Balada M., Pracz, Robovský)   ČK: 1:0 (Balada M.)
Diváků: 120     Rozhodčí: Májek  7  Asist.rozh.: Štochl  9,   Ziegler  8

Haken8
70´Kvapil Ji. 7

Rejduga A.7
Trenér: Koch , Kvapil
Ideální počasí, výborný terén a napínavý duel přivábilo do našeho areálu parádní návštěvu. Derby s mužstvem Přelouče nemělo chybu a naši si zapsali druhý vítězný jarní zářez. Nastoupili jsme téměř v plné zbroji, chyběli jen zraněný Hrabě a "vykartovaný" Bartoš. Soupeř přijel rovněž kompletní s obvyklými posilami z "A" týmu, ale bez F. Kocha, který měl proti "domácím" naordinován STOP...

Od první minuty se hrál fotbal s otevřeným hledím. Šance stíhala šanci a góly na sebe nenechaly dlouho čekat. První jsme si zapsali my. Haken z půlky hřiště parádně našel před brankou Pracze a ten už věděl co udělat hlavou. Podobně mohl dopadnout i další trestný kop Hakena, ale Robovský hlavičkoval jen nad branku. Pak přišly dva slepené góly soupeře. To "áčkaři" Pištora a Cychra prostřelili Rejdugu. Vyrovnání zařídila akce syna a táty Hladíkových, kdy tátu zastavilo až podražení Školníka. Sám postižený z penalty vyrovnal. Za zmínku stojí ještě tvrdá hlavička M. Hladíka, která ale pouze nafackovala bránícímu Tesákovi.

Po přestávce jsme šli opět brzy do vedení. Hezkou individuální akci navrátilce Šreka zakončil výstavní střelou Balada. O deset minut později pojistil naše vedení Vrba, po druhé penaltě na L. Hladíka. V závěru Přelouč zvýšila aktivitu, která v nastaveném čase vedla ke snížení na 4:3. Střela Cychry přes zeď skončila v horním růžku a Rejduga neměl šanci. Dobrý rozhodčí Májek nastavoval asi 5 minut. Když se schylovalo k závěrečnému hvizdu, zatáhl Balada protihráče řítícího se k naší brance a po druhé žluté viděl kartu červenou. Při následném trestném kopu jsme měli štěstí, když míč jen těsně minul naší branku.

Náš výkon lze označit za dobrý, je však potřeba zpřesnit přihrávky. Po několika nepřesnostech v rozehrávce jsme nabídli šance soupeři. To by se nám příště mohlo zle nevyplatit. Stále vázne střelba na branku. V neděli zajíždíme do Semína. Začátek je v 17:00 hodin. [mk]