Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

6.5.2007 , 17:0020. kolo III. třída - Přeloučsko
Dolany - Přelovice  2:1 (1:0)
 Góly:   Haken1      Asistence:  
ŽK: 3:4 (Haken, Bartoš, Robovský, Pracz)   ČK: 0:0
Diváků: 70     Rozhodčí: Rokyta  4  Asist.rozh.: Štochl M.  9
Sestava-známky:
Trenér: Koch, Kvapil
Uprostřed jarní soutěže zajíždělo naše mužstvo k tradičnímu rivalovi do Dolan. Shodou různých okolností jsme přijeli velmi oslabeni a na hřiště musela vyběhnout pouhá desítka statečných bojovníků.

Soupeř jakoby vycítil zranitelného soupeře se do nás pustil se vší vervou, která bohužel brzy vyústila v první branku. To Rejduga neudržel Strakovu střelu, která se po nedostatečném zákroku doslova dokoulela za jeho záda. Po té se obraz hry výrazně změnil. Naši i v deseti vyrovnali hru a vytvářeli si i solidní šance, hlavně ze standardních situací. Bohužel jejich zahrávání nám vůbec nešlo, tak i proto se odcházelo do kabin s jednogólovým mankem.

Kdo neviděl druhý poločas, tak by neuvěřil. Naši začali hrát velmi útočně a v deseti přimáčkli soupeře k jeho brance. Z řady dobrých příležitostí se jím však nedařilo skórovat a tak přišel trest. Z ojedinělé akce domácích padl druhý gól do naší sítě. To však naše mužstvo nezlomilo. Naopak, tento fakt vyprovokoval naše fotbalisty k ještě větší aktivitě, která byla korunována úspěchem. Ke své druhé standardce se připravil Haken a jeho proslulý "rohlík" zaplachtil za záda ex-hokejisty E. Musila. Po té následovala série 6-ti rohů, ale ani ty ani fanatický tlak našeho mužstva již ke kýženému gólu nevedl.

Přesto si deset statečných zaslouží velké uznání!!! To samé je třeba říci o M. Štochlovi, který zařídil všechny potřebné administrativní úkony, výborně soudcoval na pomezí a dokonce zalitoval, že si nevzal kopačky. Příště změříme síly na domácím hřišti s B-týmem Srchu. Hraje se v neděli od 17:00 hodin. [mk]

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin