Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

26.8.2017 , 17:003. kolo Okresní přebor
Libišany - Přelovice  6:2 (4:1)
 Góly:   Tichý J.1   (02´)   Asistence:   Blažek B.1   (02´)
   Blažek B.1   (72´)     Šprync A.1   (72´)
      Řehák1   (72´)
ŽK: 0:1 (Tichý J.)   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 6´, 9´, 34´, 43´, 54´, 59´)
Diváků: 200     Rozhodčí: Čermák  9  Asist.rozh.: Olajos  9,   Blažek  9
Tichý J.  Šprync A.
54´Staněk L.

Blažek B. Řehák Novotný Dušek
   70´Hampl J.

Šprinc R. Malý Mich. Šimák O.
  57´Vrzal  46´Šimák R.

Hajn

Šmarda D.
Trenér: Biben
Druhé letošní vystoupení se nám vůbec nepodařilo. Na půdě kvalitních Libišan jsme prohráli rozdílem třídy. Za krásného počasí se na "nás" přišlo podívat opět 200 diváků.

Zápas jsme nemohli začít lépe. Hned ve 2. minutě Šprync na levé straně vysunul Blažka, ten poslal nadýchaný míč za gólmana, kde stál Tichý a "čímsi" ho dopravil z metru do branky 0:1. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Ve 4. minutě to libišanským pro ofsajd ještě nevyšlo, ale minutu nato už byli úspěšní. Osamocený Machala měl na desítce příliš času a mohl tak přesně zakončit pod padajícím Šmardou. Tím také otevřel libišanskou střelnici. V 8. minutě si Svatoň, způsobem sobě vlastním, pohrál na vápně s naší obranou a filgránsky přehodil Šmardu 2:1. Tlak Libišan se snažil přerušit Řehák. Ve 23. minutě, po faulu na něj, vyhlavičkoval Blažkův přímý kop Vích a po půlhodině hry se opět Řehák dostal do průniku, ale ve výhodné pozici se zakončit neodvážil. I proto přišel trest. Ve 33. minutě vyškolil podruhé Svatoň naše obránce, aby následně vybídl Kurice ke skórování 3:1. O "dárek" do kabin se postarali stejní hráči Libišan, jen si vyměnili role. Kuric se prohnal kolem Hajna jako pendolíno a předložil tutovku Svatoňovi 4:1.

Obrázek se nezměnil ani po změně stran. Ve 49. minutě po rohovém kopu Šmarda podběhl míč a jen špatné zakončení domácího hráče ho zachránilo od dalšího gólu. Ten ale následně stejně přišel. Rychle rozehraná standardka Šmerala šla sice do tyče, ale odražený balon pohotový Kuric lehce doklepl do sítě 5:1. Po hodině hry stejný hráč završil svůj hattrick, když si položil i Šmardu a dal do prázdné branky na 6:1. My už jsme stačili jen v 71. minutě udělat drobnou korekci výsledku. Blažek umístěnou střelou přeci jen potrestal chybu domácího gólmana Zasadilo na 6:2. Přestože hřiště postupně opouštěli domácí špičkoví plejeři, nepodařilo se nám už žádné výraznější redukce skóre dosáhnout. Psychická "deka" byla asi příliš těžká...

Největší problém našeho týmu pak poznal i malý žáček. Naši hráči nedostupovali včas svého soupeře a nechávali mu příliš prostoru i času. Zkušení plejeři soupeře toho pak dokázali plně využít. Když se k tomu přidá ještě "koktejl", kdy Šmarda nemá svůj den, obrana je jak ementál a přihrávky konči většinou na kopačkách soupeře, nemůže být výsledek jiný. Přísnější měřítko z prvního zápasu si udržel jen Šprync, díky pohybu a chuti, dříve u něj málo vídaných vlastnostech. Pozitivní zpráva je, že se v zápase postupně "vymáchali" všichni hráči z lavičky. Snad se naši hráči poučí a proti dalšímu favoritovi z Ostřešan to bude lepší. Letos poprvé se náš A-tým představí v "Šiška aréně" v neděli od 17:00 hodin.