Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
středa - 17:00
pátek - 17:00

3.9.2017 , 17:004. kolo Okresní přebor
Přelovice - Ostřešany  1:2 (1:0)
 Góly:   Šprync A.1   (19´)   Asistence:
ŽK: 1:2 (Šimák R.)   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 77´, 87´ )
Diváků: 150     Rozhodčí: Čad  9  Asist.rozh.: Rázek  9,   Čapek  8
Trenér: Biben
Slibně vyhlížející mač se silnými Ostřešany jsme v závěru utkání nezvládli. V prvním domácím představení jsme tak přenechali všechny body soupeři. K dobré kvalitě zápasu přispěla i výborná divácká kulisa 150 návštěvníků.

Zápas pro nás začal slibně. Po úvodním oťukávání jsme se v 11. minutě dostali ke standardce. Tu dobře rozehrál Novotný na Řeháka, ten vrátil pod sebe na Šprynce, ale jeho střela šla těsně mimo. V 18. minutě, po faulu na Řeháka, byl náš střelec už mnohem úspěšnější. Z 20 metrů vymetl pavouky pod "víkem" a dostal tak naše barvy do vedení 1:0. Po půl hodině hry šel do brejku soupeř a Poříz musel rychle na zem, aby jedovku s jistotou kryl. V 31. minutě zahrával opět přímý kop Šprync, ale na svoji gólovou střelu nenavázal. Ve 36. minutě měl dvě šance soupeř. Střela Drbohlava šla naštěstí mimo a druhý pokus uklidil ranou nad břevno a s povzdechem diváků Šprinc na roh.

V druhém poločase jsme se všemožně snažili uhájit hubené vedení. Kombinace soupeře však nabíraly na četnosti i intenzitě a my jsme se museli stále častěji bránit. V 53. minutě sklepnul Moravec míč pro Mrázka, ale ten se gólové šance zalekl. Vzápětí střílel Hodás, ale Poříz celou situaci dobře přečetl. Naši hráči kontrovali po rohu Novotného, kdy volný Řehák na zadní tyči hlavičkoval těsně mimo. Následně jsme nedotáhli do úspěšného konce přečíslení Špryncem a Tichým. V 70. minutě se nadvakrát vytáhl Poříz. Nejdříve vyrazil nebezpečnou střelu Hodáse, aby poté zlikvidoval nájezd Moravce. Stejný hráč a kat našeho týmu ho ale nakonec přeci je překonal a to hned dvakrát. V 76. minutě hlavičkou po rohovém kopu a o deset minut později střelou pod tělem našeho gólmana.

Otočení výsledku v náš neprospěch v závěru utkání bolí. Není však důvod na litování ani frustraci, spíše je potřeba se zdravé naštvat na další duel. K němu naši hráči zajíždějí do dalekého a nepříjemného Chvojence. Zápas se hraje již v sobotu od 17:00 hodin.