Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
středa - 18:00
neděle- 14:00

9.9.2017 , 17:005. kolo Okresní přebor
Chvojenec - Přelovice  2:0 (1:0)
ŽK: 0:0   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 43´ z penalty, 56´)
Diváků: 70     Rozhodčí: Májek  4  Asist.rozh.: Petr  8,   Robovský  8
Trenér: Biben
Zápas ve Chvojenci se nám vůbec nepodařil. Prohráli jsme potřetí za sebou a rázem jsme se propadli do nejspodnějších pater tabulky.

Soupeř začal sebevědoměji a hned od počátku se nastěhoval na naši polovinu. Ve 12. minutě se bravurním i efektním zákrokem ukázal Poříz, když na dvakrát zlikvidoval střelu Pokorného. Vzápětí po rohovém kopu mohli domácí hned několikrát skórovat, ale naši hráči obětavostí zachránili. Po čtvrt hodině jsme měli velkou šanci my. To se u pravého rohového praporku šikovně uvolnil Novotný, posunul na Řeháka, který poslal míč před branku, ale nabíhající Blažek ho nedokázal usměrnit do sítě. Vzápětí se po rohovém kopu dostal k hlavičce osamocený Kirchner, ale Poříz byl na štěstí na místě. Ve 26. minutě se po naší chybě dostal za obranu útočník domácích a Poříz musel jít rychle na zem. Po půl hodině hry a tlaku domácích dal Kirchner naštěstí nad. V závěru poločasu, po rohovém kopu soupeře, odpískal rozhodčí Májek nesprávně penaltu za ruku Špince a Moravec kopl přesně 1:0.

Hned v úvodu druhého poločasu, po chybě domácích, mohl vyrovnat střídající Šmarda, ale úhel pro trefu do prázdné branky byl už příliš malý. V 56. minutě ukázali pěknou kombinaci domácí, na jejímž konci Pokorný střílel nad padajícím Pořízem a zvýšil na 2:0. Po hodině hry jsme měli největší šanci na snížení skóre my, kdy si po centru Blažka mohli dát domácí vlastňák. Snížení se nepodařilo ani po hlavičce R. Šimáka ani po průniku Duška a jeho střele těsně mimo. Když pak gólman domácích vyškrábl i standardku Blažka, bylo vymalováno.

Zápas oboustranně velmi nízké úrovně mnoho sebevědomí do žil našich hráčů nevlil. Uvidíme, jak se s nastalou situací poradí náš tým v sobotu v Dřítči. Zápas začíná již v 16:30 hodin.