Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
středa - 18:00
neděle- 14:00

16.9.2017 , 16:306. kolo Okresní přebor
Dříteč - Přelovice  3:2 (2:1)
 Góly:   Šprync A.1   (39´)   Asistence:   Dušek1   (39´)
   Novotný1   (64´pen.)     Řehák1   (64´)
ŽK: 0:2 (Dušek, Šmarda D.)   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 4´ , 16´ , 79´ )
Diváků: 60     Rozhodčí: Říha  5  Asist.rozh.: Stárek  7,   Metelka  7
Trenér: Biben
Další body nám prolétly mezi prsty. V nešťastném duelu v Dřítči nás likvidovaly standardky soupeře. Naší další prohru vidělo 60 diváků a rozpačitě ji řídil rozhodčí Říha.

Opět jsme nechytili začátek. Už ve 4. minutě se po standardce hlavičkou prosadil nehlídaný Klofanda 1:0. V 7. minutě jsme se štěstím přečkali závar po rohovém kopu soupeře. Po té jsme se osmělili i my. Nejdříve střílel nepřesně Tichý po centru Šprynce, vzápětí ho následoval Novotný střelou přímo do rukou Frinty. Pak přišla další standardka Závorky a po pěkném zpracování prostřelil Michňák Poříze podruhé 2:0. Od té doby jsme byli na hřišti dominantnějším týmem. V 18. minutě ale nedotáhl do úspěšného konce svůj slibný průnik Šmarda a ani následná střela Řeháka nenašla svůj cíl. Ve 39. minutě našel Novotný na pravé straně Duška, ten zacentroval před branku, kde se dvojice Šmarda - Šprync postarala o to, aby si dal Voříšek vlastní gól 2:1. V závěru poločasu to ještě dvakrát zkoušel aktivní Šmarda, ale oba pokusy vyšly vniveč.

Druhý poločas byl náš tlak ještě výraznější. Hned v jeho úvodu šel do průniku Dušek, ale zpětná přihrávka nenašla adresáta. Na sklonku hodiny utkání střílel Novotný nad a Tichý zazdil několikátý brejk do otevřené obrany soupeře. Domácí hrozili jen standardkami, ale o to nebezpečnějšími. Naštěstí Poříz střelu Kušnira i hlavičku Bednáře kryl. V 64. minutě rozhodčí Říha odpískal ve vápně faul na Řeháka a Novotný nařízenou penaltu bezpečně proměnil 2:2. Vše nasvědčovalo tomu, že je jen otázkou času, kdy převážíme vývoj skóre v náš prospěch. Ale chyba lávky... V 79. minutě přišla "divná" standardka domácích, z které střídající Pečínka propálil z ostrého úhlu Poříze a stanovil konečný verdikt na 3:2. Nic na tom nezměnila ani nadějná šance neúnavného Duška z 86. minuty.

Našim se nedá upřít snaha ani nasazení. Hodně práce odvedl i povolaný Khun, na kterém nebyla zápasová absence znát. Ale při vědomí, že se na góly musíme hodně nadřít, nelze podcenit ani minutu zápasu. A nám utekl celý začátek! Zkušení borci z Dřitče přesto k poražení byli i když je potřeba sportovně přiznat, že každá jejich standardka hrozila brankou. Poslední, z "papírově" slabších soupeřů nás čeká tuto neděli. Na domácím pažitu přivítáme od 16:30 celek Opatovic.