Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
úterý - LB od 17:30
pátek - Rybitví od 16:30
neděle- 14:00
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

16.9.2017 , 16:306. kolo Okresní přebor
Dříteč - Přelovice  3:2 (2:1)
 Góly:   Šprync A.1   (39´)   Asistence:   Dušek1   (39´) 
   Novotný1   (64´pen.)     Řehák1   (64´) 
ŽK: 0:2 (Dušek, Šmarda D.)   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 4´ , 16´ , 79´ )
Diváků: 60     Rozhodčí: Říha  5  Asist.rozh.: Stárek  7,   Metelka  7
Sestava-známky:
Trenér: Biben
Další body nám prolétly mezi prsty. V nešťastném duelu v Dřítči nás likvidovaly standardky soupeře. Naší další prohru vidělo 60 diváků a rozpačitě ji řídil rozhodčí Říha.

Opět jsme nechytili začátek. Už ve 4. minutě se po standardce hlavičkou prosadil nehlídaný Klofanda 1:0. V 7. minutě jsme se štěstím přečkali závar po rohovém kopu soupeře. Po té jsme se osmělili i my. Nejdříve střílel nepřesně Tichý po centru Šprynce, vzápětí ho následoval Novotný střelou přímo do rukou Frinty. Pak přišla další standardka Závorky a po pěkném zpracování prostřelil Michňák Poříze podruhé 2:0. Od té doby jsme byli na hřišti dominantnějším týmem. V 18. minutě ale nedotáhl do úspěšného konce svůj slibný průnik Šmarda a ani následná střela Řeháka nenašla svůj cíl. Ve 39. minutě našel Novotný na pravé straně Duška, ten zacentroval před branku, kde se dvojice Šmarda - Šprync postarala o to, aby si dal Voříšek vlastní gól 2:1. V závěru poločasu to ještě dvakrát zkoušel aktivní Šmarda, ale oba pokusy vyšly vniveč.

Druhý poločas byl náš tlak ještě výraznější. Hned v jeho úvodu šel do průniku Dušek, ale zpětná přihrávka nenašla adresáta. Na sklonku hodiny utkání střílel Novotný nad a Tichý zazdil několikátý brejk do otevřené obrany soupeře. Domácí hrozili jen standardkami, ale o to nebezpečnějšími. Naštěstí Poříz střelu Kušnira i hlavičku Bednáře kryl. V 64. minutě rozhodčí Říha odpískal ve vápně faul na Řeháka a Novotný nařízenou penaltu bezpečně proměnil 2:2. Vše nasvědčovalo tomu, že je jen otázkou času, kdy převážíme vývoj skóre v náš prospěch. Ale chyba lávky... V 79. minutě přišla "divná" standardka domácích, z které střídající Pečínka propálil z ostrého úhlu Poříze a stanovil konečný verdikt na 3:2. Nic na tom nezměnila ani nadějná šance neúnavného Duška z 86. minuty.

Našim se nedá upřít snaha ani nasazení. Hodně práce odvedl i povolaný Khun, na kterém nebyla zápasová absence znát. Ale při vědomí, že se na góly musíme hodně nadřít, nelze podcenit ani minutu zápasu. A nám utekl celý začátek! Zkušení borci z Dřitče přesto k poražení byli i když je potřeba sportovně přiznat, že každá jejich standardka hrozila brankou. Poslední, z "papírově" slabších soupeřů nás čeká tuto neděli. Na domácím pažitu přivítáme od 16:30 celek Opatovic.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček transform Milan Sejpal SIPP taurus LZ Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Petr Jiří Pachman Martin Novák Zima Chramosta CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin