Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

24.9.2017 , 16:307. kolo Okresní přebor
Přelovice - Opatovice  3:2 (2:1)
 Góly:   Blažek B.2   (20´, 40´pen.)   Asistence:   Blažek B.1   (87´)
   Šmarda D.1   (87´)     Řehák1   (20´)
ŽK: 2:0 (Staněk L., Hajn)   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 4´ , 86´)
Diváků: 60     Rozhodčí: Petr  8  Asist.rozh.: Čapek B.  8,   Zavřelová  8
Konečně body! Se štěstím, ale zaslouženě, jsme vydřeli výhru s celkem Opatovic. V chladném počasí se na zápas přišlo podívat 60 diváků.

Už po několikáté jsme nechytli začátek a zbytečně jsme zvedli sebevědomí soupeři. A ten ho plně využil už ve 4. minutě, kdy jsme mu poskytli příliš mnoho času i prostoru, aby nerušeně ostřeloval naši branku. Nejdříve šla nebezpečná rána do břevna, následně Poříz vyrazil hlavičku Lexmana, ale stejný hráč měl tolik času, aby pohodlně vstal a doklepl vyražený míč pod břevno 0:1. A okének v naší obrané hře přibývalo. Ve 12. minutě opět zcela volný Pech svou přízemní střelu nasměroval naštěstí těsně vedle. My jsme branku soupeře ohrozili až ve 20. minutě, ale stálo to zato. Řehák vybojoval míč u pravého rohového praporku, přetáhl svůj centr na zadní tyč, tam si míč pohodlně zpracoval Blažek a s přehledem zakončil 1:1. O 5 minut později si to náš střelec mohl zopakovat. Začalo to obdobně, Blažek excelentně zpracoval krásný pas Novotného, ale tentokrát zakončoval pouze do gólmana. Ve 38. minutě našel Tichý dlouhým balonem Šprynce, ale ten svůj nájezd "béčkovou" nohou k úspěchu nedotáhl. Minutu nato už bylo veseleji. To si Richter při odvracení Tichého centru pomohl rukou a penaltu, i když se štěstím, proměnil Blažek 2:1. V závěru poločasu ukázal svou rychlost Tichý, ale ani nadvakrát gólmana nepřekonal.

Tichý střílel také v úvodu druhého poločasu, ale střela šla mimo. V dalším útoku Dušek ztroskotal na gólmanovi. V 68. minutě nevyužili přečíslení Tichý se střídajícím Šmardou. O deset minut později musel Poříz rychle na zem, aby kryl nepříjemnou střelu soupeře. V 85. minutě vytvořila dvojice Blažek a střídající Staněk slibnou šanci pro Šmardu, ale ten byl na ostrý míč krátký... V 86. finišující soupeř napálil centr před naší branku a náš obránce O. Šimák nedal Pořízovi šanci 2:2. Chmury našich fanoušku však náš tým záhy vyjasnil. Na levé straně připravila finální šanci opět dvojice Staněk - Blažek. Míč z centru druhého jmenovaného si nejdříve hlavičkou o gólmana narazil Šmarda, aby vzápětí zavěsil pod víko 3:2.

Naši nakonec povinné body vydřeli, ale se spoustou ale... Kdoví, zda se podobně podaří získat body i v Nemošicích, kde jsme před rokem inkasovali "pětku". Zápas se hraje v sobotu v 16:00 hodin.