Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

8.10.2017 , 16:009. kolo Okresní přebor
Přelovice - Újezd  3:0 (3:0)
 Góly:   Staněk T.1   (14´)   Asistence:   Staněk T.1   (45´)
   Hladík L.1   (21´)     Kloboučník2   (14´,21´)
   Novotný1   (45´pen.)
ŽK: 2:1 (Vrzal, Khun)   ČK: 1:2 (Vrzal)    (Červené karty soupeře: 2x ve 45. min.)
Diváků: 55     Rozhodčí: Horák  7  Asist.rozh.: Kopecký  7,   Kutřín  7
Trenér: Biben
Klíčové vítězství s posledním Újezdem nás dostalo opět k boji o silný střed tabulky. Za nepříjemného počasí zápas shlédlo 55 diváků.

Se začátkem duelu se lépe vypořádal soupeř a hned ve 3. minutě jsme měli velké štěstí. To Chlumecký napřáhl z 20 metrů a trefil břevno. O dvě minuty později šla jedovatá střela Rozsévače těsně mimo. My jsem se poprvé ukázali na konci desetiminutovky, kdy se skrytě snažil vypálit Kloboučník, který se poprvé dostal do základu. Ve 12. minutě ho po pěkné akci napodobil Řehák. Po čtvrt hodince jsme se už radovali. T. Staněk si parádně vyměnil míč s Kloboučníkem a s přehledem zakončil do šibenice 1:0. Když naši ještě slavili, musel Poříz rychle ven z branky, aby zabránil vyrovnání. V 19. minutě se Hladík po přihrávce ještě zastřeloval, ale o 2 minuty se už mohl radovat. Šanci pro něj vypracovala dvojice Staněk - Kloboučník, kteří jen potvrdili správnost své nominace. Po nezištné přihrávce prvního a perfektním uvolnění druhého, následoval Hladíkův lob. Jeho, v poslední době oblíbené zakončení, znamenalo naše vedení 2:0. Ve 27. minutě vyvezl míč Khun, krásně vybídl Kloboučníka, ale tomu míč sjel z kopačky. Pak se dvakrát blýskl Poříz. Nejdříve vytěsnil střelu Chlumeckého na roh, aby po té doslova vyškrábl Rusínovu pohotovou střelu z brankové čáry. V poslední minutě se po dlouhém výkopu našeho gólmana prodral za obranu hostí T. Staněk a ve vápně byl faulován. Soupeř za to zaplatil nejen dvojnásobným vyloučením, ale i nařízenou penaltou, kterou bezpečně proměnil Novotný 3:0.

Druhý poločas naši totálně ztratili koncentraci a o dva chlapi slabší soupeř nás dokonce přehrával. Šance soupeře a laxnost našeho týmu pomalu roztáčelo Poříze do "obvyklé" nálady, ale nakonec jsme zápas dohráli s čistým štítem. Bohužel jsme už také žádnou další branku nepřidali i když si o ní dravec Šmarda říkal. Navíc jsme ztratili po druhé žluté Vrzala.

Potěšitelná byla první půlka, kdy se hrál oboustranně hezký a pohyblivý fotbal. Naše nově postavená obranná čtyřka pochytala téměř všechny nebezpečné akce soupeře. Klid a kvalitu do hry rozhodně přineslo zařazení T. Staňka. Zajímavostí bylo, že průměrný věk našich nedělních střelců činil 46 let! Příští neděli v 15:30 nás venku čekají nevyzpytatelné Moravany, od nichž se body moc nevozí. Tak uvidíme...

Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček transform Milan Sejpal SIPP taurus