Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
úterý - LB od 17:30
pátek - Rybitví od 16:30
neděle- 14:00
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

22.10.2017 , 15:3011. kolo Okresní přebor
Přelovice - Přelouč B  4:1 (3:1)
 Góly:   Staněk T.2   (27´,39´)   Asistence:   Šprinc R.1   (27´) 
   Kloboučník1   (12´)     Hladík L.1   (12´) 
   Šimák R.1   (87´)     Novotný2   (39´,87´) 
ŽK: 3:1 (Šimák R., Šimák O., Novotný)   ČK: 0:0    (Branka soupeře: 7´ )
Diváků: 100     Rozhodčí: Svoboda  8  Asist.rozh.: Nováková  9,   Čapek B.  9
Sestava-známky:
Trenér: Biben
Důležité domácí vítězství s rivalem z Přelouče nás opět dostalo do boje o klidný střed tabulky. Vypjatý duel sledovalo 100 diváků.

Soupeř začal o poznání lépe a již v 7. minutě šel zaslouženě do vedení. Po centru Hataše se hlavou trefil Klouda 0:1. Naštěstí se gól na naší hře podepsal tím nejlepším možným způsobem. Už v 11. minutě Hladík výborně uvolnil Kloboučníka a nezkušený kluk zkušeně zavěsil 1:1. V 19. minutě pořádně protáhl "domácí" Novák ze standardky Poříze. My jsme trumfovali standardkou Novotného, z které hlavička T. Staňka doslova volala po gólu. Nakonec ale skončil míč těsně mimo. Co se nepovedlo našemu střelci ze standardky, povedlo se mu ve 28. minutě ze hry. Mezi beky si mistrovsky zpracoval parádní centr Šprince a z druhého doteku nedal Markovi šanci 2:1. Po rozehrání se soupeř prezentoval propagační střelou Kloudy, z kterou by nemohl mít problém žákovský brankář, natož zkušený Poříz. Ve 35. minutě předvedl hezkou akci Hladík s T. Staňkem, ale Řehák byl na zakončení krátký. O 3 minuty později nečekaně zaúřadoval nově zrozený střelec T. Staněk podruhé. Po vysunutí Novotným nechal všechny beky za sebou a za pomoci hostujícího gólmana zvýšil na 3:1. V závěru poločasu zachránil Poříz rychlým výběhem nebezpečně vyhlížející atak Kloudy.

V druhém poločase nás soupeř přimáčkl na naši půlku, ale s výjimkou střely Nováka, si nevytvářel gólové šance. My jsme hrozili z brejků. Ten největší promarnil střídající Šmarda, kdy po vysunutí Řehákem nastřelil pouze Marka. V 79. ho napodobil Dušek, který se ani natřikrát v dobré pozici neprosadil. Postupem času začalo soupeři téct do bot. Jeho výkonu také nepomáhala ani "disciplína" některých hráčů, kterou rozhodčí Svoboda nekompromisně trestal. Po jedné z nich dal razítko na výsledek Šimák, který z nepřímého kopu potrestal "řečnění" gólmana střelou pod víko 4:1.

Pozitivní je, že naši obrátili vývoj skóre a dokázali ho ubránit. Navíc objevili nečekaného střelce v podobě T. Staňka. Ten se během tří zápasů dotáhl na dosavadního nejlepšího kanonýra Blažka. Nejen jeho zásluhou se pak našim podařilo odskočit od sestupových pozic (alespoň do nastávající neděle). V ní nás čeká Křičen, soupeř bojující o první flek tabulky. Zápas se hraje venku již od 14:30 hodin.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček transform Milan Sejpal SIPP taurus LZ Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Petr Jiří Pachman Martin Novák Zima Chramosta CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin