Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
středa - 18:00
neděle- 14:00

19.11.2017 , 13:3012. kolo Okresní přebor
Křičeň - Přelovice  0:1 (0:0)
 Góly:   Staněk T.1   (86´)   Asistence:   Blažek B.1
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků: 110     Rozhodčí: Rambousek M.  7  Asist.rozh.: Jakoubek  9,   Syrůček  10
Trenér: Biben
Podzimní vítěznou derniéru jsme si odbyli v odloženém zápase na půdě aspiranta na postup Křičeně. Za nevlídného počasí si na "větrnou hůrku" vyrazila více jak stovka diváků. Nouze nebylo ani o fanoušky ostatních klubů, kteří si tak alespoň trochu zkrátili zimní přestávku s fotbalovým půstem.

My jsme začali nebývale aktivně a hned v úvodní minutě jsem si vybojovali dva rohy a dva centry. Tou samou mincí odpověděl soupeř na konci první desetiminutovky. V 17. minutě se do první opravdové šance dostal Dušek, po nabídce Staňka st., ale zle s ní naložil. Reparát mohl střelec učinit ve 29. minutě, kdy ho překrásně uvolnil Novotný, ale jeho střela šla jen do gólmana. V ještě lepší situaci se ocitl Hladík, po dlouhém pasu Blažka, ale ten své zakončení zcela prováhal, když mu míč vypíchl obránce na rohový kop. Po jeho zahrání posadil Blažek nádherně míč na hlavu R. Šimáka, ale gólovka zůstala ve stavu "nevyužita". V závěru poločasu mohl naše střelecké trápení potrestat Biath, který si pohrál s obranou a Poříz musel jeho střelu krotit i za pomocí tyče.

Do druhého dějství vlétl soupeř jako uragán. K tomu mu také hned v úvodní minutě pomohl rozhodčí Rambousek, který odpískal penaltu, kterou neviděli ani domácí příznivci. Exekutor Malý ji však "sportovně" poslal nad branku. Ve 48. minutě se bravurním zákrokem vyznamenal Poříz, kdy konečky svých rukavic vytěsnil jedovatou střelu Tomáška. Dvě minuty na to exceloval Poříz opět, když si poradil s bombou Váchy. Po hodině hry se krásně uvolnil Biath, ale jeho zakončení bylo naštěstí žalostné. Pak se hra vyvíjela převážně ve středu hřiště, s častějším držením míče na kopačkách domácích. Když už se zápas pomalu chýlil k bezbrankové remíze, zmocnil se ve středu pole míče Blažek, časovanou přihrávkou vypustil na zteč Staňka st. a ten podél gólmana spustil vlnu tepla do studených žil našich fotbalistů i fanoušků - 1:0. Hubené, ale veledůležité vítězství už si naši borci nenechali vzít.

Naši tentokrát důsledně plnili pokyny trenéra Bibena. Na všech postech a zejména v obraných činnostech předvedli velmi zodpovědný výkon. To jim také přineslo nečekané, ale zasloužené vítězství a opět je vrátilo do středu tabulky. Vítězství nad týmem z "bedny" bude také určitě působit jako blahodárný elixír v zimním spánku. Přejeme všem fotbalistům, aby při něm nasbírali hodně sil do jarních bojů. Všem členům i příznivcům pak děkujeme za úsilí, kterým se podíleli na podzimní sezóně a přejeme všem hezký předvánoční čas. Už teď se však těšíme na další mače, třeba jen přípravné!