Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
úterý - LB od 17:30
pátek - Rybitví od 16:30
neděle- 14:00
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

5.11.2017 , 14:0013. kolo Okresní přebor
Přelovice - Dašice  1:1 (1:1)
 Góly:   Hajn1   (42´)   Asistence:   Hladík L.1    
ŽK: 1:0 (Řehák)   ČK: 0:0    (Branka soupeře: 43´ )
Diváků: 60     Rozhodčí: Ortikov  9  Asist.rozh.: Rázek  9,   Robovský  8
Sestava-známky:
Trenér: Biben
Sparta je sice z formy (i ta dašická), přesto si z našeho hřiště odváží bod za remízu 1:1. V chladném počasí přihlíželo zápasu 60 diváků a s přehledem ho řídila trojice rozhodčích v čele s Ortikovem.

Úvodní desetiminutovka patřila nám. Nejdříve R. Šimák v dobré pozici nestačil seřídit správně svá mířidla. Po té Hladík svým nepovedeným centrem zaskočil své spoluhráče i gólmana Černohubého. V obou případech šel balon mimo. Největší šanci měl ale Šprinc, který z malého vápna nevyužil hlavičkou pěkný roh Blažka. Druhou desetiminutovku pak ovládl soupeř. Po centru J. Vajera si Poříz sám zadělal na problém, ale situaci ustál. Střely Nováka a Šprty naštěstí šly mimo brankové zařízení. Po té se hra přelévala. V 17. minutě aktivní Šprinc trefil po Pořízově výkopu hlavičkou jen gólmana. Na druhé straně se zaskvěl náš gólman při úniku O. Vajera, stejně jako po přímém kopu Englicha. Pak se v dobré pozici marně natahoval T. Staněk na pas R. Šimáka. Podobně se mu vedlo po sklepnutí Hladíkem, kdy jeho střelu Černohubý vyškrábl na roh. Ve 42. minutě zahrával Šimák standardku a vyražený míč brankářem se dostal k Hladíkovi. Ten se zbavil svého strážce, zacentroval a Hajn si zapsal svůj druhý gólový zářez v přelovickém dresu 1:0. Zatímco jsme my slavili, tak si dvakrát vyměnil míč se spoluhráči Englich a Poříz neměl šanci 1:1.

Hned v úvodu druhého poločasu nasměroval Novotný svůj přímý kop do pravé tyče soupeřovy svatyně. Aby toho nebylo málo, tak po centru Řeháka, trefil stejný hráč tyč levou... V 54. minutě, po pasu O. Šimáka, prováhal Řehák vhodný okamžik k zakončení. Po hodině hry se ukázali oba střídající hráči. Dušek pálil ale jen do gólmana a Šmarda střílel nad. V 73. minutě opět krásně nalil balon do vápna Blažek, ale T. Staněk hlavičku nedokázal usměrnit. Dušek se Šmardou byli dál při chuti. Prvnímu z nich se nepodařilo do úspěšného konce dostat ani jeden ze svých několika úniků a druhý narazil vždy na gólmana. Nejnadějnější byla akce z poslední minuty, ale ani ta v brance neskončila.

Našim se nepodařilo odskočit pronásledovatelům a tak musí tvrdě pracovat v posledních dvou těžkých zápasech, na Torpédu a v Křičení. K tomu prvnímu zajíždíme v neděli ve 14:00 hodin.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček transform Milan Sejpal SIPP taurus LZ Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Petr Jiří Pachman Martin Novák Zima Chramosta CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin