Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

5.11.2017 , 14:0013. kolo Okresní přebor
Přelovice - Dašice  1:1 (1:1)
 Góly:   Hajn1   (42´)   Asistence:   Hladík L.1
ŽK: 1:0 (Řehák)   ČK: 0:0    (Branka soupeře: 43´ )
Diváků: 60     Rozhodčí: Ortikov  9  Asist.rozh.: Rázek  9,   Robovský  8
Trenér: Biben
Sparta je sice z formy (i ta dašická), přesto si z našeho hřiště odváží bod za remízu 1:1. V chladném počasí přihlíželo zápasu 60 diváků a s přehledem ho řídila trojice rozhodčích v čele s Ortikovem.

Úvodní desetiminutovka patřila nám. Nejdříve R. Šimák v dobré pozici nestačil seřídit správně svá mířidla. Po té Hladík svým nepovedeným centrem zaskočil své spoluhráče i gólmana Černohubého. V obou případech šel balon mimo. Největší šanci měl ale Šprinc, který z malého vápna nevyužil hlavičkou pěkný roh Blažka. Druhou desetiminutovku pak ovládl soupeř. Po centru J. Vajera si Poříz sám zadělal na problém, ale situaci ustál. Střely Nováka a Šprty naštěstí šly mimo brankové zařízení. Po té se hra přelévala. V 17. minutě aktivní Šprinc trefil po Pořízově výkopu hlavičkou jen gólmana. Na druhé straně se zaskvěl náš gólman při úniku O. Vajera, stejně jako po přímém kopu Englicha. Pak se v dobré pozici marně natahoval T. Staněk na pas R. Šimáka. Podobně se mu vedlo po sklepnutí Hladíkem, kdy jeho střelu Černohubý vyškrábl na roh. Ve 42. minutě zahrával Šimák standardku a vyražený míč brankářem se dostal k Hladíkovi. Ten se zbavil svého strážce, zacentroval a Hajn si zapsal svůj druhý gólový zářez v přelovickém dresu 1:0. Zatímco jsme my slavili, tak si dvakrát vyměnil míč se spoluhráči Englich a Poříz neměl šanci 1:1.

Hned v úvodu druhého poločasu nasměroval Novotný svůj přímý kop do pravé tyče soupeřovy svatyně. Aby toho nebylo málo, tak po centru Řeháka, trefil stejný hráč tyč levou... V 54. minutě, po pasu O. Šimáka, prováhal Řehák vhodný okamžik k zakončení. Po hodině hry se ukázali oba střídající hráči. Dušek pálil ale jen do gólmana a Šmarda střílel nad. V 73. minutě opět krásně nalil balon do vápna Blažek, ale T. Staněk hlavičku nedokázal usměrnit. Dušek se Šmardou byli dál při chuti. Prvnímu z nich se nepodařilo do úspěšného konce dostat ani jeden ze svých několika úniků a druhý narazil vždy na gólmana. Nejnadějnější byla akce z poslední minuty, ale ani ta v brance neskončila.

Našim se nepodařilo odskočit pronásledovatelům a tak musí tvrdě pracovat v posledních dvou těžkých zápasech, na Torpédu a v Křičení. K tomu prvnímu zajíždíme v neděli ve 14:00 hodin.