Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
středa - 17:00
pátek - 17:00

12.11.2017 , 14:001. kolo Okresní přebor
Torpedo - Přelovice  7:1 (2:0)
 Góly:   Staněk T.1   (63´)   Asistence:   Hladík L.1
ŽK: 1:2 (Šprinc R., Šmarda D.)   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 29´, 41´, 62´, 64´, 71´, 81´, 90+1)
Diváků: 50     Rozhodčí: Říha F.  7  Asist.rozh.: Barbarič  7,   Robovský  7
Trenér: Biben
Krutá prohra na Torpédu nás opět vrátila na místa, kde se bojuje o přežití. Zvláštní mač sledovalo 50 diváků a nijak ho neovlivnil rozhodčí Říha.

Hned v úvodu vyzkoušel pozornost domácího gólmana střelou Novotný, kdežto soupeř testoval pozornost Poříze z rohu. V 5. minutě se hezky uvolnil Kloboučník, ale jeho zpětná přihrávka nenašla adresáta. Ve 13. minutě si aktivní Kloboučník průnik zopakoval, tentokrát zakončil tvrdou střelou vyraženou na roh. Ve 21. minutě Novotný parádně uvolnil Hladíka, ale jeho samostatný únik vychytal gólman. O 5 minut později se marně natahoval Kloboučník na další centr do šestnáctky. Ve 29. minutě, jako blesk z čistého nebe, udeřilo na naší straně. Po zaváhání R. Šimáka prostřelil Poříze Mareš 1:0. My ale dál dobývali soupeřovu branku. Po půlhodině hry vysunul R. Šimák na zteč Staňka, jehož bombu gólman jen s námahou vyrazil na roh. Ve 41. minutě opět nečekaná situace a Poříze tentokrát překvapil Kmoníček 2:0. Minutu na to se v čisté gólové situaci objevil Dušek, ale ani on na gólmana nevyzrál.

Na začátku druhého poločasu vypustil Blažek jedovku z přímého kopu, ale ani ta neuspěla. Naopak po hodině hry nedostal Poříz na centrovaný míč a Kaciáň měl moc a moc času, aby se s míčem otočil a poslal ho do odkryté branky. Po rychlé akci Hladíka se Staňkem ze 62. minuty se nám podařilo druhým jmenovaným snížit na 3:1. Vzápětí soupeř po rohu opět navýšil své vedení na 4:1. V 71. minutě si pohrál s naší obranou Roman a gólem na 5:1 zcela rozložil naše psychické síly. Skóre ještě domácí vylepšili v 89. minutě Štěpánem na 6:1 a v nastaveném čase penaltou Vrbaty na hrozivých 7:1.

Po sérii neproměněných šancí jsme nemohli myslet na vítězství. Soupeř, který určitě nebyl výrazně lepším týmem, nám dal školu v efektivitě. Uvidíme, zda se z toho naši zmátoří do posledního odloženého zápasu podzimu. Ten odehrajeme v neděli v Křičeni, která bojuje o vedení v tabulce.