Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

20.8.2017 , 17:002. kolo IV.třída - Přeloučsko
Zdechovice - Přelovice B  3:5 (1:4)
 Góly:   Hladík V.2   (04´,06´)   Asistence:   Hladík V.1   (56´)
   Hladík M.1   (32´)     Hladík M.1   (06´)
   Hladík L.1   (41´)     Hladík L.1   (32´)
   Moravec1   (56)     Kučera J.2   (04´,56´)
ŽK: 0:1 (Vrzal)   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 40´, 48´, 50´)
Diváků: 100     Rozhodčí: Rambousek J.    Asist.rozh.: Štochl M.
Trenér: Hladík L.
Po dvouleté pauze se v soutěži představil náš B-tým. Kádr týmu budou tvořit převážně hráči loňského dorostu, avšak v úvodním zápase se zatím objevila menšina, neboť další cestovali s A-týmem, kde nahradili hráče na dovolené a nebo zraněné. Do béčka tak byli povoláni 4 hráči z našich rezerv, V. a M. Hladíci, D. Mádr a v brance J. Novák.

Zápas začal zcela v naší režii. V 6. minutě jsme vedli již 0:2, když se dvakrát prosadil V. Hladík. Ve 32. min. zvýšil na 0:3 M. Hladík. Prakticky v celém prvním poločase jsme měli hru pod kontrolou. Z míry nás nevyvedlo ani snížení na 1:3 ve 40. min., po ojedinělé střele z poza velkého vápna, která skončila pod břevnem bezmocného J. Nováka. O minutu na to se do listiny střelců zapsal i nejstarší z Hladíků a stanovil tak poločasové skóre na 1:4.

Začátek druhé půle nás nachytal v nedbalkách. Ve 48. domácí skórovali z penalty a o dvě minuty nato dokonce snížili na rozdíl jedné branky. Naštěstí ale za další dvě min. zatáhl míč až k brankové čáře V. Hladík, jeho zpětnou přihrávku ještě Kučera neproměnil, ale podařilo se to Moravcovi, který nekompromisní střelou po zemi k tyči zaznamenal první branku mezi dospělými. V dalším průběhu se hra vyrovnala, když na některých našich hráčích se projevila únava, ale domácí se do vyložených šancí nedostávali a J. Nováka v brance zaměstnávali převážně střelami z dálky. Na druhé straně se v závěru předvedl domácí gólman, když zneškodnil nebezpečné střely M. a V. Hladíka.

Výhra našeho celku byla zcela zasloužená. O výsledek se zasloužili všichni hráči na hřišti včetně dorostenců. Velmi dobře si vedli V. i M. Hladíci, v záloze své zkušenosti uplatnil Mádr, v obraně hráli s přehledem Pracz a Vrzal. S předvedenou hrou byli spokojeni i naši příznivci, kterých se sešel slušný počet. V dalším zápase přivítáme v neděli doma celek Dolan.