Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

3.9.2017 , 17:004. kolo IV.třída - Přeloučsko
Újezd B - Přelovice B  2:0 (2:0)
ŽK: 0:0   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 9´, 34´ )
Diváků: 65     Rozhodčí: Rokyta    Asist.rozh.: Štochl
Trenér: Hladík L.
Zápas v Újezdě se odehrál na starém hřišti, které domácím asi více vyhovuje. Nám ale radost nepřineslo.
Po vlažném začátku jsme v 9. min. vyrobili chybu v rozehrávce a po nájezdu trojice hráčů soupeře na našeho jednoho obránce jsme prohrávali 1:0. V dalším průběhu první půle byla hra vyrovnaná se šancemi na obou stranách. Příležitost k vyrovnání měl ve 14. min. Kysilka, ale jeho pokus byl zblokován. Ve 34. min. se soupeř zmocnil míče u postranní čáry, míč putoval na velké vápno, odkud pak střelou bez přípravy k tyči do naší branky a bylo to 2:0. Velkou šanci na snížení měl v 44. min. Kysilka, ale ani tentokrát nemířil mezi tyče. Další naše slibné akce zůstaly bez patřičného zakončení.

Druhá půle se odehrávala převážně na polovině domácích. Míč jsme měli většinu času pod kontrolou my, soupeř pak spoléhal na brejkové situace. My jsme se často dostávali před branku domácích, ale velkým problémem bylo zakončení. Nejblíže gólu byl v 65. Kysilka, když si naběhl do volného prostoru, centrovaný míč si zpracoval na prsou, ale následná střela šla mimo branku. Do několika slibných příležitostí se dostal Kloboučník, jeho pokusy však postrádaly přesnost i razanci. Dalším naším akcím chyběla finální přihrávka a také klid v zakončení.

Herní projev našeho týmu nebyl špatný, chybělo jen koření fotbalu a to jsou góly. Další zápas hrajeme doma v neděli proti Jankovicím.